Колекторська агенція «Таліон Плюс» здійснює діяльність в питаннях стягнення проблемної заборгованості для клієнтів з різних сфер діяльності. Ми пропонуємо нашим клієнтам допомогу, засновану на чітких умовах співпраці, відповідно до очікувань. Гнучкість нашої компанії гарантує, що ми будемо вести нашу діяльність оптимальним чином для досягнення наміченої мети. Агентство Таліон Плюс пропонує комплексні послуги, пов'язані зі стягненням боргів, починаючи з досудового стягнення до судового стягнення боргів, закінчуючи факторингом по всій країні.

Переваги співпраці:

1. Наша команда складається з досвідчених професійних бізнес-аналітиків, чия діяльність кожного разу спрямована на стягнення заборгованості клієнтів якомога швидше. Для нас основна робота, це стягнення боргів в будь-яких ситуаціях. У нас є доступ до сучасних технологій, перевірених методів роботи з боржниками і ефективним способам переконання. Ми здійснюємо нашу діяльність відповідно до чинного законодавства України, а також стандартами професійної етики, забезпечуючи при цьому добре ім'я наших клієнтів. Ми гарантуємо, що наша діяльність заснована на правових нормах, принципах соціального співіснування і загальноприйнятої етики.

2. Професіоналізм, індивідуальний підхід та надійність у виконанні обіцянок, у відносинах з клієнтами - це сфера діяльності. Ми розглядаємо інформацію, отриману в ході співробітництва, як конфіденційну і не передаємо її третім особам.

3. Діяльність агентства заснована на розроблених і постійно удосконалюються методи ведення переговорів з боржниками. Застосовуючи, відповідну мотивацію боржника і використовуючи позицію третьої сторони в суперечці, ми досягаємо дуже високу ефективність вже на дружній стадії.

4. Гнучка і доступна цінова політика з індивідуальним підходом. Ми беремо винагороду тільки за результат - без будь-яких прихованих витрат на обслуговування.

При здійсненні дій, спрямованих на пред'явлення претензій, ми використовуємо всі види правових методів, а наші фахівці зобов'язуються вести справи незалежно від ступеня складності і стадії, на якій вони знаходяться. Ми гарантуємо, що, замовивши нам послуги по стягненню заборгованості, ви можете розраховувати на надійне юридичне обслуговування, ефективні методи стягнення і, як наслідок, швидке відновлення без великих фінансових витрат.