Наслідуючи приклад Роналдо, зібрати кошти для боротьби з коронавірусом, використовуючи біляфутбольну тематику, вирішила бразильська фітнес-модель Сьюзі Кортес — https://ukrainianwall.com/tag/syuzi-kortes. Міс Бум-Бум продає на аукціоні футболки Ліонеля Мессі, а на виручені гроші планує придбати дезінфікувальний гель і маски. Ці кошти вона віддасть волонтерам для передавання людям, які не можуть купити собі цього самостійно.

Нагадаємо, що Сьюзі Кортес стала відомою 2014 року, коли посіла перше місце на популярному в Бразилії конкурсі гарних сідниць. Більше, ніж перемога в конкурсі, дівчину паморочить відомий форвард Барселони. У 2016 році на цьому ґрунті стався скандал, коли Мессі довелося заблокувати дівчину в Instagram після того, як вона почала надсилати йому свої відверті фото. Сьогодні за її фотографіями в Instagram стежить понад 2,1 млн фоловерів, однак серце Ліонеля все ж належить іншій.

Зате бразильські ЗМІ дівчину дуже люблять. Буквально кожне нове фото або заява моделі стають новиною бразильських таблоїдів. Фотографії Сьюзі прикрашають обкладинки Playboy, FHM, GQ і Cosmopolitan. Цікаву інформацію про бразилійку можна знайти і на https://ukrainianwall.com/ — https://ukrainianwall.com/. Вона вміло підливає лою у вогонь власної популярності, час до часу роблячи епатажні заяви. Наприклад, через 2 роки після перемоги в конкурсі й 1 рік після скандалу з Мессі Сьюзі сколихнула бразильську громадськість заявою про те, що хоче видалити собі ребра, щоб стоншити алію. Зірка також веде свій канал на YouTube, куди потрапляють всі записи передач, подкасти або інтерв'ю з її участю.

Не дивно, що гаряча Сьюзі не змогла залишитися осторонь, коли весь світ об'єднується в боротьбі з Covid-19. Щоб зробити футболки Мессі більш бажаними, вона розмістила в Instagram запальні фото, основну композицію яких становлять знамениті футболки, антисептик для рук та їхня напівоголена господиня. Зірка також закликала фоловерів дотримуватися режиму самоізоляції й виходити на вулицю тільки в разі крайньої потреби. Сьюзі висловила впевненість, що саме так усім разом удасться перемогти вірус.

До речі, через пандемію футболісти всього світу тимчасово залишилися без роботи. Усі великі футбольні турніри, зокрема Ліга Європи й Ліга чемпіонів, на час карантину було скасовано. Футболісти дістали перепочинок і можливість побути із сім'ями вдома.