Раніше їх вважали прекрасними розвагами для домогосподарок, вони не користувалися доброю репутацією, а були просто нескінченними. Серіали українською зараз зовсім інші, популярні серед молодих і старих, жінок і чоловіків, а історії, представлені в них, справді цікаві. Глядач дивиться один епізод за іншим і зовсім не відчуває нудьгу, навпаки, сюжет стає все цікавішим. Чому багатьом так подобається дивитися телесеріали?

Тому що це так «життя»

Серіал с життєвим сюжетом не може не зібрати перед телеекранами безліч глядачів. Коли ви ототожнюєте героя, його ситуацію, проблеми, то відчуваєте, що, можливо, ви знайдете в ньому підтримку, ідеї для вирішення своїх справ, розуміння емоцій, які керують вами. Кохання, зради, хвороби, проблеми в сім’ї, на роботі, але й радість - народження дітей, щасливі стосунки, професійні успіхи - все це зустрічає персонажів серіалу, а часто й вас самих. Ідеальний приклад - уже культовий серіал «Друзі», який завоював шанувальників у всьому світі. Пригоди шести молодих людей часто оманливо схожі на ваші власні.

Переглядаючи фільм, у вас є дві, може три години, щоб познайомитися з персонажами, подобається вам це чи ні, ви швидко формуєте свою думку про них. Серіал, з іншого боку, дає вам можливість спостерігати за їх змінами, фіксувати всі деталі характеру та поведінки. Ви просто оселяєтесь у їхньому житті.

Звичайні та неординарні

Іноді, переглядаючи серіал, глядачі визнають, що персонажі такі звичайні. Вони не борються з вампірами, не тікають від кожного жорстокого вбивці, не мають надприродних здібностей. Вони такі, як ви - вчаться, працюють, створюють сім’ї, виховують дітей, мають свої радості та печалі. Їх перипетії дають глядачеві їжу для роздумів, оскільки вони не є нереальними.

Однак глядачам також подобаються незвичайні герої. Вони вражають, хоча вигадані. Ви потрапляєте в серії, які не мають нічого спільного з реальністю, оскільки, орієнтуючись на сюжет, глядач забуває про повсякденне життя. Дехто вважає кращою історію, як врятувати людство, ніж історію зрадженої дружини, яка занурюється у відчай.

Глядач цінує сучасність

Дехто не любить традиційне телебачення. На жаль, важко знайти надзвичайно цікаві пропозиції. Однак Інтернет допомагає. Різні сайти пропонують безліч серій. Багаті теми, світові зірки, відмінна якість - не дивно, що вони здобули таку популярність.

Епізод серіалу можна переглянути на ноутбуці, планшеті чи телефоні, не перебуваючи вдома. Це величезний плюс. Ви також маєте доступ до всього сезону і вирішуєте самі, коли і як довго дивитися.

Мода на серіали навряд зникне. Їхні творці знають, чого очікують глядачі, і з великою радістю подають їм ще одну порцію нових шедеврів. Є з чого вибрати і кожен, якщо захоче, знайде історію, яка приверне його увагу.