Yes

Купити сток одягу в Україні гуртом зі складу зручно сьогодні не тільки для бізнесу, а й для особистого використання. Комплектація лотів дозволяє зробити спільну закупівлю на два, три та більше людей. Оптова ціна стоку безумовно, куди нижча представленої ​​роздрібної у спеціалізованому магазині, а різновиди товару вражають асортиментом.

Найбільший постачальник стоку оптом в Україні компанія ЄВРОСТОК, яка у сегменті понад 12 років та імпортує тільки якісні товари світових брендів: TCM, Crane, My collections, Tchibo, Nike, Adidas, Lidl, Tatti, Disney, OVS та інші. Головний плюс - доставлення в усі міста України, іноді долучається партнерська логістика, що в рази дешевше стандартних кур'єрських служб.

Що в лотах стоку оптом?

Найчастіше лот являє собою короб, зміст якого залежить від найменування у прайсі. Тобто лоти можуть сортуватися по:

  • компанії - Бренду;
  • дитячий, чоловічий, жіночий одяг;
  • асортимент взуття;
  • набори текстилю;
  • товари для дому;
  • сезонності та іншим параметрам.

Кожен короб унікальний своєю збіркою і в ньому можуть перебувати вироби як ідентичні, так і в єдиному екземплярі. Також, є лоти під найменуванням МІКС, де укладені абсолютно різні товари за форматом. Наприклад, купити сток оптом мікс це придбати одним лотом - куртку чоловічу, набір для новонародженого, спортивний тренажер, скатертину на стіл, жіночу спідницю і т.д., але такі набори практично не зустрічаються в ЄВРОСТОК.

Коли клієнт готовий замовити сток оптом в ЄВРОСТОК, менеджери детально обговорюють, що в результаті покупець хоче отримати. Таким чином виконується підбір лота під бажання клієнта за заданими характеристиками. Періодично, лоти стоку оптом від ЄВРОСТОК проходять розпакування з відеозніманням, а побачити та вивчити ролики зможе кожен бажаючий на офіційному каналі компанії в Ютуб.

Яка мінімальна вага лота у стоці гуртом?

Оптові покупці досить рідко цікавляться подібним питанням. Ця інформація цікавіша для бізнесменів-початківців або роздрібних покупців, які купують лише мінімальні партії одноразово на рік або пів року.

Вага лота варіюється від 10 - 12 кг і вище. Кількість товарів, звичайно ж залежить від їх ваги. Наприклад, лот "спідня білизна" або "дитячий" буде містити по числу виробів більше, ніж взуття, у тій же ваговій категорії. В лоті "товари для дому" атрибути найрізноманітніші, і вгадати кількість товару, що входить в одну вагову величину дуже складно, до того ж там вага починається з 50 кг.

Однак, купити сток оптом вигідніше навіть для особистого використання, адже завжди можна щось подарувати друзям і знайомим, якщо залишаються надлишки з закупленого товару. А хто відмовиться від нової брендової речі, коли в магазині її ціна досить завищена.

Дитячий сток оптом в Україні

Серед всіх популярних категорій, дитячий сток користується найбільш активним попитом. Дитячі речі відомих брендів за низькими цінами це найкращий вибір українських батьків. Тим, кому дозволяють кошти, без сумніву відвідують брендові магазини, а хтось купує в аутлетах, де у продажу ті ж стокові речі, але за іншими цінами. Одягати дитину в дешевий одяг з ринку або економ-магазину - це даремно витрачені гроші на неякісні товари, і про це вже багато хто знає.

У дитячому стоці оптом зібрані найрізноманітніші товари, включаючи іграшки, посуд, приладдя та навіть техніку. Лот може містити одяг, взуття, канцтовари та багато іншого. Сортування проводиться за віком, і якщо необхідні речі на дитину 10 років, то в лоті не зустрінуться атрибути для новонароджених. Так само, лот може містити - або одні куртки, одні штани, одні футболки, тільки взуття або вміщати в себе МІКС з різних категорій товару. Для того, щоб правильно замовити дитячий сток оптом, слід детально обговорити з менеджером, що саме повинен містити лот. Короба з товарами відсортовані та не можуть комплектуватися кожною вподобаною річчю на розсуд покупця. Клієнт може купити дитячий сток оптом тільки за присутніми в наявності укомплектованими лотами.

Товари для дому LIDL ALDI в стоці оптом

Yes Абстрактне уявлення про лоти, що містять товари Lidl Aldi для дому має кожен покупець. Багатьох цікавить, що ж може міститися в цих коробках? Почнемо з їх ваги, яка стартує від 50 до 100 кг одним лотом. Зміст коробів з товарами для дому кардинально відрізняються від інших видів категорій. Основою бренду, є Lidl - найбільша німецька мережа гіпермаркетів.

Посуд. У мікс можуть увійти - каструлі, сковороди, харчові та фасувальні контейнери, обробні дошки, чашки, набори склянок і чарок, форми для випічки, столові приладдя, ножі та інше.

Для саду, городу та подвір'я. Декоративні аксесуари, поливальна атрибутика, вазони для кімнатних квітів, садовий інвентар і т.д.

Для декору будинку. Картини, включаючи набори для самостійного мистецтва, свічки господарські й для декору, фотошпалери, фото рамки, гірлянди, панно і все інше, що може прикрасити будинок.

Для ремонту будинку. Подовжувачі, інструменти, набори аксесуарів, елементи фурнітури, електроінструмент і пристосування, включаючи комплектацію до них і інші товари, що можуть стати в пригоді у будь-який момент.

Для ванної кімнати. Рушники, полички, сушарки для одягу, зубні щітки, фіранки для душу, а також насадки для душу та інші аксесуари.

Це далеко не всі категорії, які можуть увійти у чудо-лот, тому купити сток оптом з товарами для дому - це завжди отримати масу задоволення від його розібрання вдома або на місці продажів.

У ЄВРОСТОК товари знайдуться для кожного, а менеджери завжди допоможуть з вибором. Дзвінки в офіс приймаються тільки за робочим графіком, що зазначений на сайті, а склад за погодженням може відкритися і в вихідний день. Для нас кожен покупець цінний і не важливо яким обсягом він купує наші стічні товари, і в яке місто України вони відправляться.