Важкі часи бувають завжди, але, знаючи деякі хитрощі, можна з блиском вийти з неприємних фінансових ситуацій. Ця стаття написана для господарів собак і кішок, а також для власників розплідників і заводчиків тварин, які хочуть зберегти високий рівень утримання вихованців, не перевищуючи витрати на них.

Пропонуємо вам кілька зручних способів, які допоможуть вам заощадити на харчах. Підтримувати російського виробника українського корму від багатьох брендів набагато дешевше, адже в їх ціну не включені транспортні витрати та інші «копійки», з яких складається пристойна собівартість. Вони виробляються на українських фабриках і часто не поступаються за якістю європейським конкурентам. Звичайно, українські бренди не так відомі, як світові торгові марки. Але в нашій країні вони вже завоювали достатню популярність. Вигідно придбати корм для тварин оптом  Suziria ви межете вже зараз!

Робить покупки оптом

Коли ви робите велике замовлення, купуючи відразу безліч упаковок корми, ціна на покупку для вас автоматично знижується. Адже кожен виробник зацікавлений у швидкому продажу своєї продукції. Використовуючи цю хитрість, ви можете серйозно економити на кормі для тварин. У нашому інтернет-магазині надаються вигідні умови для оптовиків. Чим більше ви купуєте товару, тим більше знижка, а значить, тим більше вигоди!

Стежити за акціями

Бренди та інтернет-магазини регулярно проводять вигідні акції, пропонуючи при покупці товари в подарунок або суттєві знижки.

А ось те, чого не варто робити - купувати неякісний корм для вихованців. Звичайно, дешеві корми мас-маркету залучають мізерною ціною, але от за таке низька якість доведеться заплатити – не грошима, а здоров'ям вихованців. Просто порахуйте, скільки ви витратите на ветеринарів. Тримати тварин впроголодь або відмовлятися від кормів зовсім.

На м'ясі (а собакам і кішка потрібен якісний протеїн) заощадити не вийде, до того ж, ви будете витрачати дорогоцінний час на приготування. Не можна переводити хижака і на людське харчування, підкидаючи йому залишки від вашого обіду.

Зручно коли все знаходиться в одному місці. А налагоджена роками співпраця безпосередньо з виробниками виробів для домашніх тварин значно спрощує процес закупівлі партіями. Вам не доведеться додатково витрачати дорогоцінний час на вирішення організаційних питань.