Кухні на замовлення: з їх вибором, швидше за все, стикався кожен власник житлового приміщення. Адже без неї обійтися практично неможливо. І природно, що, визначаючись із вибором, ви звертаєте увагу не тільки на її зовнішній вигляд, але і на ряд інших значимих характеристик. Це і функціональність, і матеріали, з яких мебель виконана, і зручність розташування окремих модулів. В основному при виборі кухонного гарнітура необхідно оцінити цілий комплекс властивостей, притаманних цієї мебелі. Купити кюхню в кредит можна в нашому салоні мебел. Прислухайтеся до порад фахівців, і цей вибір буде легким і правильним.

Проектування кухні неможливо без знання розмірів меблів.

Якщо вас цікавить шафа купе купити її можна в салоні меблів.

Але, звичайно, купуючи готову меблі для кухні, важливо не тільки розбиратися в технічних нюансах, але і не забувати про свої уподобання і відповідно до інтер'єру. Простіше кажучи, тільки при гармонійному поєднанні всіх перерахованих вище факторів ваш кухонний гарнітур буде радувати вас своєю комфортністю і зовнішнім виглядом.

Форма вимірів кухонного приміщення.

Отже, з чого почати? Як вибрати меблі для кухні? Перше, що необхідно зробити, – це провести ряд вимірів, які допоможуть вам правильно зорієнтуватися в наявному вільному просторі кухні.

Після їх проведення ви з легкістю визначитеся з необхідною кількістю ящиків, столів і інших модулів. І ще: не забудьте про те, що на кухні також потрібно наявність вільного простору для зручного переміщення.

Такий момент, як розташування побутової техніки (вбудованої), теж не можна упускати з виду. Проводячи виміри в горизонтальній площині, не забудьте про те, що і висота стель має не останнє значення при виборі кухонних меблів. Зверніть на це особливу увагу, щоб уникнути неприємностей з розміщенням меблів.