Не хочемо йти в ресторан, але хочемо суші — набираємо заповітний телефон доставки їжі OKADA у Львові, робимо замовлення і з нетерпінням чекаємо, коли подзвонять у двері! Суші та ролам більше тисячі років. Батьківщиною страви Японської кухні, що так усім подобається, вважається Південно-східна Азія, а до Японії вони попали через Китай. Хто б міг подумати, що спочатку сушами називали консервовані шари рису, риби і солі.

У Японії доставка суші з'явилася в середині 19 століття. Водночас почали з'являтися перші суші-бари. в даний час доставка ролів і суші в країні висхідного сонця є в кожного ресторану або кафе. Суші доставляють цілодобово і цілорічно. японські кур'єри, в основному, розвозять замовлення на велосипеді, Лише власники кращих ресторанів можуть дозволити собі доставку на автомобілях, як доставляє суші по Львову OKADA, щоб приїхати максимально швидко. Кур'єри на ваше прохання, окрім основного замовлення, можуть привезти товари першої необхідності: мило, зубну щітку або пасту. Шеф-кухар онлайн-ресторану ОКАДА вважають, що доставка суші додому і в офіс дає можливість людям отримувати задоволення від вживання дуже смачних блюд так часто, як їм це хочеться.

З початку 80-х рр. суші придбали велику популярність у світі. До України японська кухня прийшла в середині 90-х років. З'явилися перші японські ресторани та суші-бари, куди вишиковувалися величезні черги тих, що бажають спробувати суші та роли. На сьогодні японська кухня — одна з найулюбленіших у Львові. ЇЇ можна вживати в спеціальних закладах, а можна замовити додому або в офіс через онлайн-сервіс по доставці суші у Львові OKADA.

Доставка суші та роллов у Львові

Немало доставок суші налічується в місті Львів, всі вони майже українізовані, окрім оригінальних суші зі свіжою рибою, можна замовити суші з беконом, куркою, всілякі роли, і навіть солодкі – з млинців і вершків. цікаво, стали б японці є таке? Суші і роли, як і в Японії, доставляють спеціальні кур'єри, правда враховуючи наші погодні умови, за допомогою автомобілів, а не велосипеда.

Наш онлайн-ресторан доставки ролів і суші по Львову OKADA примчить до Вас із замовленням за 60-90 хвилин! Для зручності ви можете зайти на сайт okada.com.ua. На нашому сайті Ви можете зробити замовлення онлайн, поглянути на те, що вам привезуть і ознайомитися з умовами доставки. Хочете вигідно поїсти?

Телефонуйте:

  • +380(50)878-58-87
  • +380(93)878-58-87
  • +380(67)878-58-87

Всім смачного!