Відповідна машина для відпочинку з сім'єю або друзями - це та, яка забезпечує багато місця, безпеку та комфорт під час поїздки. В ідеалі, він повинен бути модним і прекрасно виглядати як на морському курорті, на гірських стежках, так і в серці сучасних мегаполісів, повних життя, повних мистецтва, культури й творчості. Незалежно від того, де ви плануєте провести відпустку в цьому році, модний позашляховик Opel Crossland X стане перевіреним супутником в подорожах. Літня пропозиція Opel робить його ще більш доступним.

Opel Crossland X в літню пропозицію Opel можна придбати за 16 000 дол. За цією ціною ми отримуємо версію Essentia з об'ємом двигуна 1,2 л і 83 к.с. з системою Start / Stop та механічною п'ятиступінчастою коробкою передач. Більш вимогливі клієнти можуть вибрати з широкого спектру версій двигунів і обладнання цієї моделі.

Виразний і компактний

Opel Crossland X виразний і компактний зовні, особливо просторий і функціональний всередині. Він поєднує в собі міську елегантність з привабливим дизайном позашляховика. Це також практично і надзвичайно універсально, з максимальною місткістю багажника до 520 літрів - без складання задніх сидінь і з п'ятьма пасажирами всередині - і можливістю зрушити задню лаву другого ряду на 150 міліметрів уздовж осі транспортного засобу, а також змінити кут вашого сидіння.

З діапазоном ефективних бензинових та дизельних двигунів потужністю від 83 до 130 к.с., а також з механічними і автоматичними коробками передач, Crossland X є ідеальним вибором як для дорожньої, так і для міської їзди.

Автомобіль, вже в стандартній версії Essentia, оснащена численними сучасними системами безпеки, які підтримують водія і підвищують комфорт водіння, такими як круїз-контроль з обмежувачем швидкості і автоматичним обмежувачем максимальної швидкості, допомога при запуску з пагорба, система попередження про вихід зі смуги руху, або система розпізнавання знака обмеження швидкості.

Комфорт водіння

Додаткові функції допомоги водієві в Crossland X також включають в себе систему допомоги при втоми водія, оповіщення про зіткнення в прямому напрямку з автоматичним екстреним гальмуванням і виявленням пішоходів, 180-градусну панорамну камеру заднього виду і допомогу при автоматичної парковці.

Комфорт водіння може бути додатково підвищений за допомогою регульованих сидінь - водія і переднього пасажира. Рівні обробки салону Essentia можуть бути додатково посилені шкіряним рульовим колесом, кондиціонером та передніми і задніми склопідйомниками. Крім того, водіям і пасажирам Opel Crossland X будуть доступні сучасні мультимедійні системи, сумісні з Apple CarPlay і Android, - мультимедіа та додатковий мультимедійний Navi з 3D-навігацією.