Продати антикварну річ безпечно і за гідну ціну - справа непроста. По-перше, потрібно знайти порядного оцінювача зі стажем, здатного довести справжність речі і встановити її вартість. По-друге, знайти місце, де вас не обдурять, запропонувавши викупити сімейну реліквію за безцінь. Щоб не потрапити на вудку шахраїв, особливо уважним доводиться бути новачкові.

Якщо ви вирішили продати антикваріат, краще звернутися в авторитетну компанію. Для цього вам варто пройти за посиланням https://l-masons.com.ua/.  Тут працюють професіонали, які вміють з великою точністю оцінити антикваріат!

Що таке оцінка антикваріату і навіщо вона потрібна?

Оцінка антикваріату, або атрибуція - це встановлення його автентичності та реальної вартості. Під час уважного огляду, вивчення і порівняння фахівець з'ясовує:

  • до якої культурної епохи і стилю належить твір;
  • в якому році і яким майстром він був виготовлен;
  • які матеріали і технології застосовувалися;
  • чи існують такі ж речі, копії або аналоги;
  • скільки коштує предмет з урахуванням всіх факторів, що впливають на ціну.

Набагато простіше працювати з предметами, що раніше продавалися на аукціонах або в антикварних лавках: їх приблизна вартість уже відома. Хоча з часом річ  може зноситися або отримати ушкодження, в цьому випадку ціна зменшується.

Оцінка монет також займає небагато часу. Фахівцю необхідно тільки переконатися в їх справжності. Вся інша інформація зазвичай вказана на самому виробі.

З картинами, вазами, меблями набагато складніше. Важливо довести їх культурну та історичну цінність, переконатися в тому, що це дійсно антикварна річ, а не якісна сучасна робота «під старовину». Також потрібно максимально точно визначити матеріали, час і терміни її виготовлення. Для цього оцінювач повинен мати солідну базу знань і практичного досвіду.

Щоб оцінювач заплатив за принесений Вами старовинний предмет реальну вартість:

  • він загляне в каталог антикваріату;
  • запитає Вас про історію його походження, кому він належав раніше і т.п.
  • скільки аналогічних експонатів існує в світі.

Якщо ж ви не хочете вдаватися в такі подробиці, знайдіть чесних фахівців з антикваріату, які знають про свою роботу все і навіть більше.

Справедлива оцінка антикваріату здійснюється тільки професіоналами, які знаються у своїй справі. Адже на те, щоб заробити репутацію висококласного фахівця, йдуть роки, зіпсувати ж сформовану думку про себе можна всього за кілька хвилин.