Настав період відпусток, прийшов час для відпочинку. Багато хто з вас, ймовірно, планує провести трохи часу на свіжому повітрі, помилуватися навколишньою природою і насолоджуватися красивою (чого вам бажаю) погодою. Існує величезна ймовірність, що в найближчі кілька тижнів ви опинитеся в місці, яке буде пропонував доступ до води-моря, річки або озера. У такій ситуації дійсно варто мати при собі вудку.

Ловля риби з човна набуває все більшої популярності серед рибалок. Це справжня пригода, яка не є складним завданням. У комплекті кожного рибалки повинні бути різні штучні приманки, які можна придбати на сайті http://rybolov-expert.com.ua/category/primanki_19/, де представлені воблери, блешні, мормишки та інше необхідне на риболовлі обладнання.

Роль наживки виконують м'які приманки, а також штучні воблери або блешні. Найголовніше, щоб різнокольорові приманки не були занадто великих розмірів, тому що такі більше опускаються на дно.

Блешня - це найпопулярніша приманка, яка використовується рибалками. Вона є прекрасним відволікаючим маневрам. Своїм кольором такі приманки повинні нагадувати натуральний корм риби, тобто сріблястий. Іншим кольором приманки, який добре зарекомендував себе в лові риби, є темно-зелений, а також коричневий. Своїм кольором вони нагадують траву, яку їдять хижаки. Розмір приманки також відіграє значну роль. Краще вибрати приманку розміром від 5 до 12 см.

Наприклад, така риба, як тріска – це хижак, який їсть не тільки дрібних риб, але і дрібних ракоподібних. Їх улюбленими ласощами є, так звані морські блохи. Це також дуже ефективна приманка.

Досить ефективними є силіконові приманки червоного або помаранчевого кольору, які нагадують креветки. Важливо, щоб вони мали багато смуг, які імітують ніжки.

Скільки приманок можна використовувати? Регламент чітко визначає відповідь на це питання. Ловлячи вудкою, можна використовувати одну приманку. А при лові спінінгом, оснащеної гачком, можна застосувати дві приманки.

Воблери - це довгасті приманки обтічної форми, які нагадують рибку. Вони доступні на сайті в різній кольоровій гамі. Для лову щуки та окуня рекомендуються класичні моделі натурального кольору срібла або червоний з чорним. Чим більш прозора вода, тим краще працюють натуральні кольори воблерів. По активній рибі і в памурній день високий ефект приносить яскравий провокуючий колір спінінгових приманок.

У комплекті для риболовлі використовуються приманки в різних колірних комбінаціях. Ефективними є поєднання коричневого з жовтим або зеленим. Незамінними приманками є силіконові в червоному, ніжно-рожевому, помаранчевому або сріблястому кольорах. Приманки в єдиних тонах не ефективні, тому що вони не цікавлять хижих риб.