Купівля будівельної та дорожньої техніки - це зазвичай вкладення на багато років, тому варто враховувати гідністі та недоліки кожної моделі що вас цікавить. Якщо вам потрібен високоякісний, простий в транспортуванні гусеничний екскаватор, до якого ви можете прикріпити різні периферійні інструменти, модель xe250c буде рекомендованою. Дізнайтеся більше про це і про іншу будівельну техніку можливо на "Заповнювачі".

Якщо ви плануєте розширити свій парк будівельної техніки, проаналізуйте свої потреби й те, які роботи ви будете виконувати найчастіше. Так вам буде легше вирішити, яке обладнання варто купувати. Доброю ідеєю буде вибрати машину, яка дозволяє кріпити до неї периферійне устаткування, завдяки якому ви зможете виконувати різні види будівельних та земляних робіт на одному обладнанні.

Екскаватор xe250c - характеристики

Гусеничні екскаватори xe250c збираються в Польщі на заводі, що займає міцну позицію на ринку будівельної техніки. Апарат приводиться в дію шестициліндровим дизельним двигуном, який оснащений турбонаддувом і безпосереднім уприскуванням палива. Експерти підкреслюють, що цей тип двигуна відповідає суворим вимогам щодо викидів вихлопних газів. Машина має потужність 190 кінських сил, а її робота заснована на гідростатичному приводі.

Машина важить майже 25 тонн і рухається по гусеницях шириною 600 мм. У їх конструкції використовуються шпильки, що працюють в маслі, які не вимагають обслуговування. Робоче обладнання - ківш, але доступні і інші периферійні інструменти, такі як молоток, ножиці і грейфер.

Система управління дає можливість переміщати кожну гусеницю окремо, а система приводу управляється двома важелями з педалями. Ви можете вибирати між двома швидкостями - повільної (2,7 км / год) і швидкої (5,4 км / год). В ходової двигун вбудовані багатодискові гальма мокрого типу. Вони мають гідравлічне керування.

Використання екскаватора

Цей тип екскаватора відмінно підійде для виконання різних будівельних та земляних робіт, що вимагають використання важкої техніки. Екскаватор xe250c також використовується на гірських виробках і при дорожніх роботах, таких як земляні роботи на шосе. Виробник гарантує, що якість пристрою не відрізняється від того, що відрізняє аналогічні машини, побудовані провідними світовими компаніями.

Якщо ви шукаєте якісне обладнання, що дозволяє легко встановлювати периферійні пристрої, модель xe250c вас не розчарує.