Віртуальна реальність не лише полегшує повсякденне життя та дозволяє вам повною мірою використати її, але й стає ідеальним середовищем для роботи та особистого розвитку. Одними з галузей цього сектора, що найдинамічніше розвиваються, є:

- комп'ютерна графіка;
-
цифровий маркетинг;
-
створення веб-сайтів і DTP, тобто підготовка матеріалів до друку.

Саме ці області творчого сектора багато в чому визначають зовнішній вигляд простору, що оточує вас. Серед них за принципом "Одна картинка - тисяча слів" лідирує комп'ютерна графіка. Ринок реклами та ринок розробки продуктів як й раніше потребують нових професіоналів, що створюють графіку. Роздумуючи про те, як розпочати пригоду з комп'ютерної графіки, варто запитати себе, в якій області графіки ви хотіли б розвиватися та в яких проектах ви виявитесь краще всього. Відповідь на них дозволить вам скласти план розвитку, отримати певні навички, створити портфоліо та, як наслідок, знайти роботу своєї мрії. ITEA, всеукраїнський освітній проект комплексної підготовки та розвитку спеціалістів IT-індустрії, пропонує курси основ дизайну та графічних редакторів. В рамках курсу https://lviv.itea.ua/courses-itea/design/photoshop-illustrator/ вам буде запропоновано працювати в групах над реальними проектами.

Чим займається комп'ютерний графічний дизайнер?

Професія комп'ютерної графіки - мрія багатьох людей з художнім чуттям та безмежною фантазією. Вона дозволяє займатися різними проектами й постійно розвиватися, тому вам не доведеться турбуватися про нудьгу. Принадні й заробітки комп'ютерних графічних дизайнерів.

Звичайно, найбільшим одержувачем цього виду послуг є ринок реклами, який постійно росте та формує реальність, що оточує нас. Роботу графічного дизайнера також можна знайти, створюючи всілякі графічні продукти: від простого кухля до комп'ютерних ігор. Усупереч поширеній думці, ефективне використання фоторедактора або додатка для малювання - це ще не усе.

Щоб добитися успіху в цій професії, вам необхідно використати безліч просунутих інструментів, наприклад графічні планшети, та постійно удосконалювати свої навички.

Комп'ютерна графіка - дуже широке поняття, в рамки якого входить:
-
дизайн візиток;
-
публікацій;
-
елементів веб-сайтів або ігор.

Кожен проект, навіть найменший, може принести багато задоволення, тому варто розпочати з нуля та зробити перший крок, записавшись на курс комп'ютерної графіки та дизайну від ITEA.