DERBY Barbershop Kharkiv - це чоловіча перукарня заснована в 2019 році одним молодим підприємцем Євгеном Тіхоміровим. Основна відмінність від інших перукарень - унікальна атмосфера, оповита особливої чоловічої філософією, строгістю і стриманістю. Відвідувачами є абсолютно різні чоловіки, різного віку і сферами діяльності, але зі схожими принципами і метою в житті.

Ідея з'явилася зовсім випадково, якось, прогулюючись по Харкову і в черговий раз відвідавши новий барбершоп і не знайшовши тієї атмосфери и майстрів, Євген вирішив створити такий барбершоп, який задовольняв би всі його вимоги. Проаналізувавши ринок, він зрозумів, що ця сфера діяльності актуальна і вирішив ризикнути і створити власний барбершоп, назвавши його DERBY.

Чим відрізняється DERBY від інших перукарень?

Після того, як перша перукарня була відкрита, цікава ідея сподобалася багатьом і привернула увагу великої кількості клієнтів. Через рік, коли барбершоп був заповнений клієнтами, було прийняте рішення відкривати другу перукарню. Прекрасна незвичайна атмосфера і високий професіоналізм барберів став основною стратегією в розвитку даного напрямку. Відтепер DERBY не тільки стриже, а й навчає майстрів, які підходять під всі вимоги професіоналів.

Чоловіки з радістю відвідують барбершопи DERBY, адже тут все продумано до самих дрібниць, щоб можна було розслабитися і відчути себе в своїй тарілці. В інтер'єрі присутні темні тони, дерево, що в купі дає приголомшливий результат, а також пропонують випити віскі, а також смачну каву. Досвідчені майстри протягом 10 років працюють в чоловічому сегменті, роблять чоловічі стрижки, голять, тому легко розуміють побажання клієнта і можуть порадити яка стрижка, стиль бороди підійде до форми обличчя. Персонал досить привітний і товариський, підтримають абсолютно будь-яку розмову, і при необхідності виступлять в ролі стиліста. В результаті чоловік повністю розслабляється і отримує неймовірне задоволення не тільки від самої стрижки, але і від яка панує атмосфери, і обов'язково повертається знову.


Головна фішка перукарні - це гоління гострою бритвою. У роботі використовуються тільки бритви зі змінним лезом, яка використовується індивідуально для кожного клієнта. Також в закладі для продажу присутній великий вибір різних професійних засобів з США, Італії та Іспанії, для укладання й гоління.

Бездоганне обслуговування і чуйне розуміння що необхідно чоловікам, робить Barbershop DERBY популярним і затребуваним!


Послуги DERBY Barbershop:
- чоловіча стрижка - 350 грн
- дитяча стрижка - 300грн
- стрижка машинкою - 200грн
- стрижка бороди - 250грн
- королівське гоління - 250грн
- стрижка+стрижка бороди - 500грн.

Детально можна ознайомитись на сайті: https://derby.com.ua/