5ed4af545e32a.jpg

Ринок відкритих вакансій також великий, як і ринок фахівців. На перший погляд здається, що знайти хорошого співробітника не складе труднощів. Однак варто мати справу з завданням на практиці, як стає ясно, що підходять здобувачів зовсім немає. Чи так це насправді?

Рекрутери компанії Віп Ейчар знають відповідь на це питання. Ось які висновки можна зробити на підставі їх роботи.

Чому так складно знайти підходящого співробітника?

Фахівців різних галузей дійсно багато. Але як визначити, хто з них вартує часу й уваги, а кого краще обійти стороною?

Професійні рекрутери агентства VIP HR https://viphr.com.ua/podbor-personala/ користуються напрацьованої технологією відбору ще на етапі розгляду резюме. І, що важливо, володіють гарячої базою фахівців, а також інформацією про кадрах з чорного списку претендентів. Після розгляду резюме відбираються лише гідні претенденти. Далі, рекрутери проводять з ними співбесіду, потім черговий відбір. На другий етап (співбесіда з керівництвом) проходять тільки цільові.

Якщо ваша компанія самостійно займається підбором персоналу, то можуть виникнути й інші причини, по яких не виходить знайти підходящі кадри.

  1. База претендентів застаріла. Або ваші штатні рекрутери довго обробляють резюме і не поспішають підводити підсумки співбесід. Якщо ви шукаєте по-справжньому хороших фахівців, то врахуйте, що ваші конкуренти теж в них зацікавлені. В той момент, поки ви тижнями не відповідаєте на резюме або не даєте зворотний зв'язок за підсумками співбесіди, ваші здобувачі йдуть до конкурентів.
  2. Недостатньо приваблива вакансія - ще одна причина. Грамотний рекрутер з легкістю створить вакансію, показавши вигоди і сильні сторони посади і компанії в цілому.
  3. Рівень і репутація підприємства. Кращі хочуть працювати у найкращих. Цілком логічно, коли фахівці з високою кваліфікацією шукають компанію відповідного рівня. Якщо ви власник малого бізнесу або маловідомого стартапу, то чому б не виростити хорошого співробітника самостійно? Тим більше для цього є всі можливості.

Співпраця з VIP HR : переваги

Звернувшись в ВіпЕйчар ви тільки виграєте. Наші рекрутери:

  • навчають співробітників будь-якого рівня;
  • оперативно обробляють заявки і проводять співбесіди;
  • володіють базою вузькопрофільних фахівців;
  • дають гарантію своєї роботи: замінюють персонал, якщо він не виправдав очікування в період випробувального терміну;
  • супроводжують новачків при проблемах з адаптацією.

Звернувшись в VIP HR ви знайдете кращих співробітників, і зміцните репутацію своєї компанії.