Європа - одне з найбільш затребуваних напрямів для компанії УкрВіпСервіс. Ми надаємо допомогу в перевезенні і оформленні товарів з Польщі, Угорщини, Німеччини, Італії, Іспанії та інших країн. З нашими фахівцями будь-який процес (починаючи від збору документів, закінчуючи складанням маршруту) відбувається гладко і оперативно. Найчастіше доставка з Європи здійснюється шляхом автоперевезення вантажів .

Доставка автотранспортом з Європи

Європейські товари давно користуються популярністю в Україні. З цих країн до нас йдуть вантажі господарського, побутового, продовольчого призначення. Багато хто знає, наскільки вигідно відрізняється побутова техніка німецького виробництва. Це стосується і продуктів харчування, і одягу з Європи.

Перевезення автотранспортом - відповідальне завдання для компанії перевізника, але досить зручне рішення для клієнта. УкрВіпСервіс надає послуги авто транспортування з європейських та інших країн всередині континенту. У вашому розпорядженні сучасні тентовані фури з вантажопідйомністю до 22 тонн, а також невеликі, але місткі мікроавтобуси.

Процес доставки вантажів з Європи

Якщо ви займаєтеся зовнішньоекономічною діяльністю, то напевно розумієте всю трудомісткість процесу доставки.

Перш за все потрібно зібрати ряд документів. Є група товарів, яка вимагає дозволу на ввезення, довідки СЕС і сертифікати відповідності. Оформлення на митниці не пройде гладко без повного пакета документів. Щоб оцінити, що конкретно знадобляться для ввезення, потрібно добре розбиратися в митному законодавстві (в тому числі і міжнародному). Також для транспортування знадобиться правильно заповнений інвойс, товарно-транспортні накладні, документи на автомобіль.

Після підготовки можна приступати до складання логістичного маршруту. Фахівці, які знають свою справу, з легкістю складуть оптимальний маршрут, що дозволить уникнути зайвих тимчасових і фінансових витрат.

УкрВіпСервіс - це компанія, яка надає логістичні і митно-брокерські послуги.

  1. Використовуємо напрацьовані міжнародні маршрути, які коригуємо в разі потреби.
  2. Перевозимо будь-який товар в рамках закону.
  3. За короткі терміни доставляємо швидкопсувні вантажі.
  4. Контролюємо пересування товару на кожному етапі.
  5. Допомагаємо в зборі документів, митне оформлення беремо на себе.

Звертайтеся і ми допоможемо вам доставити бюудь-який вантаж і оформити його на митниці.