Якщо ви намагаєтеся тримати під контролем кожну хвилину свого життя, то швидше за все будете розчаровуватися на кожному кроці. Світ, як би нам не хотілося зворотного, не «прогнеться під нас». Життя непередбачуване: чим сильніше ми чіпляємося за свої надії та плани, тим частіше ми зазнаємо поразки.

Гештальт – це антистресова терапія, яка допоможе вам відпустити контроль і зрозуміти, яким саме шляхом ви хочете йти по життю, знайти свої власні цілі та відкрити шлях до себе справжнього. Після цього «подвигу» ваше життя стане непередбачуваним, яскравим та цікавим.

Втім, вимкнути режим «автопілот», відмовитися від контролю та почати щиро цікавитися своїм життям і собою – це завдання не з легких. Якщо ви не знаєте, як це зробити, зверніться до гештальт-терапевта. Фахівець допоможе вам сконцентруватися на власних мріях, думках і фантазіях. Він навчить прислухатися до своїх відчуттів і бажань, а значить, проживати кожен момент життя повно та яскраво. Коли терапія завершиться ви зможете сказати «зупинися мить, ти прекрасна!» але... не захочете. Адже попереду ще тисячі тисяч таких же моментів – дивовижних, несхожих і чудесних.

Академія «Pogodin»: що ви отримаєте?

Якщо ви хочете вивчити гештальт як пацієнт, запишіться на курс із самопізнання в Академії «Pogodin» чи зателефонуйте до гештальтиста. А якщо ви плануєте вивчити гештальт як фахівець, запишіться на повний курс для психологів, який складається з двох етапів – розв’язання власних проблем і навчання консультуванню за методикою гештальт.

Вступайте до академію, і ви придбаєте безцінні знання та вміння а саме:

  • навчитеся бути «присутнім» під час терапії та попрактикуєтесь вести діалог з пацієнтами (групова і супервізорська робота);
  • вивчите теорію «гештальт» і розберетеся в усіх її концепціях;
  • отримаєте освіту без відриву від роботи, адже графік навчання складений так, щоб студентам вистачало часу на все!

Академія «Pogodin» є авторитетним навчальним закладом.

  1. Викладачі школи – це досвідчені гештальтисти. Сукупний досвід роботи тренерів - 30 тисяч годин.
  2. Випускниками закладу стали вже 3000 тисячі студентів. Всі вони отримали офіційний сертифікат.
  3. Про рівень академії свідчить той факт, що в 2003 році Інститут при закладі став членом Європейської асоціації Гештальт-терапії.

Сертифікат академії відповідає стандартам EAGT – Європейської асоціації Гештальт-терапії.