Кожен з вас, мабуть, не раз мав проблеми з дренажем умивальника або душу. Коли домашні засоби не приносять очікуваних результатів, варто звернутися за порадою до професіоналів та позбутися від осадів один раз і належним чином. Ваші труби систематично накопичують жир, волосся та відходи, хоча ви зазвичай навіть не замислюєтеся про це. Послуги з розблокування та прочистка каналізації стосуються не лише труб, як може здаватися на перший погляд. Відстійники та стояки також вимагають регулярного видалення мулу. Ретельно очищені установки забезпечують ефективну роботу каналізації та повний комфорт використання.

Очищення стічних вод

Щодо частоти розблокування каналізації, думки розділяються. На жаль, не всі усвідомлюють серйозні наслідки нехтування цим питанням. Найбільш поширеними наслідками ігнорування цієї проблеми є:

  • зворотне стікання стічних вод у сифонах,
  • неприємний запах,
  • руйнування матеріалу, з якого виготовлені труби,
  • відсутність прохідності.

Щоб уникнути неприємних порушень у роботі каналізаційної системи, ви можете спробувати розблокувати її самостійно або звернутися за допомогою до професіоналів. Якщо ваші зусилля не принесуть бажаних результатів, вам слід скористатися послугами на сайті https://krot-servis.com.ua/uk/.

Як очистити каналізацію?

У випадку внутрішніх стічних вод найпоширенішим методом є електрична спіраль, яка механічно видаляє накопичені відкладення. Будь-які вигини труб не є перешкодою. Спіраль легко досягає всіх місць, а діаметр каналізаційних труб також не є проблематичним. Інший спосіб - використовувати тиск води вище 100 бар. Розблокування каналізаційних труб під тиском, як його ще називають, призначене лише для установок, технічний стан яких це дозволяє. Для цього методу використовуються спеціально підібрані форсунки для змивання різних видів забруднень. Поганий стан труб, на жаль, повністю виключає використання цього методу, який у цьому випадку може завдати більше шкоди, ніж користі.

Постійний нагляд

Однак пам’ятайте, що, незважаючи на доступні професійні послуги з очищення стічних вод, краще не призводити до занедбаності та засмічення труб, тому варто регулярно перевіряти стан вашої сантехніки. Фахівці в галузі своїх послуг мають відео огляди, завдяки яким ви можете побачити внутрішню частину ваших водопровідних труб та вирішити питання можливого очищення та розблокування труб. Навіть якщо такі послуги вимагають додаткових витрат - це дійсно того варто!