Спальне місце дитини має бути не лише комфортним, але також корисним для здоров'я підростаючого організму. Економити на купівлі аксесуарів для сну - блюзнірство, неприпустиме відносно дітей. Тим більше, сьогодні купівля якісних спальних атрибутів не завжди вимагає величезних витрат. Переконатися в цьому допоможе інтернет-магазин "Магдек", в каталозі якого представлений широкий асортимент недорогих товарів для сну дитини.

дитячий матрац ортопедичнийПри організації спального місця дитини насамперед слід потурбуватися про вибір матраца. Переважне рішення - купівля виробу з ортопедичними властивостями. Відпочинок на такому матраці створюватиме для дитини ідеальні умови, попутно піклуючись про правильне формування хребетного стовпа.

На відміну від звичайного дитячий матрац ортопедичний забезпечує ефективну підтримку усіх частин тіла користувача. Рівномірний розподіл навантаження дозволяє уникнути затікання кінцівок і виникнення дискомфорту.

Вибираємо дитячий матрац правильно

Новонародженим (дітям віком до 1 року) експерти рекомендують вибирати безпружинні матраци з наповненням з койры кокоса. Ці вироби відрізняються високою мірою жорсткості, відмінною повітропроникністю і гігієнічністю. При намоканні кокосовий матрац практично миттєво сохне і не вбирає неприємні запахи, що робить його дуже практичним і невибагливим у відході.

Також дітям підійдуть матрацні вироби класичної пружинної конструкції. Важливо, щоб матрац оснащувався блоком незалежних пружин : така система забезпечить рівномірний розподіл навантаження по усьому периметру спального місця. Відпочинок на таких виробах сприяє правильному фізіологічному положенню спину і шиї дитини.

Дитячі матраци в каталозі https://magdek.com.ua/ua/matrasi/detskie-matrasi/ прийнято класифікувати по матеріалах наповнення. Переважний вибір - моделі з натуральним або синтетичним латексом. Ці матеріали славляться:

  • довговічністю;
  • комфортом;
  • вологостійкістю;
  • відмінними гігієнічними характеристиками.

Матраци з натурального латексу перевершують за ціною аналоги з синтетичного замінника. При цьому обидва матеріали забезпечують стабільний повітрообмін, швидко сохнуть при намоканні і не вбирають неприємні запахи.

Інший приклад дитячого матраца з екологічного матеріалу - підстави з гречаним лушпинням. Ці вироби роблять легкий масажний ефект, сприятливо впливаючи на кровообіг.

Перед вибором виробу батькам необхідно порадитися з фахівцем. Лікар, що спостерігає дитину, ознайомиться із складом матраца і його властивостями, після чого схвалить купівлю або порекомендує кращий варіант.