Вирівнювач - це пристрій, що дозволяє контролювати неслухняні локони. Його використовують не тільки жінки, але й чоловіки. Хороша модель не повинна пошкоджувати волосся під час вирівнювання. На жаль, на ринку є досить багато приладів низької якості, які спалюють і сушать волосся. Щоб цього не сталося, потрібно придбати найкращий із можливих на ринку приладів, а саме вирівнювач для волосся Ровента.

Rowenta - відома і популярна компанія, яка виробляє та розповсюджує побутову техніку. За роки своєї діяльності компанія представила на ринку безліч інноваційних продуктів. Ровента відома своїм постійним клієнтам завдяки виготовленню дуже міцних і багатофункціональних пристроїв, які ви можете придбати на офіційному сайті Ровента в Україні.

Що є важливим під час вибору вирівнювача для волосся?

При виборі вирівнювача потрібно пам’ятати кілька важливих речей. Перша - це якість продукту. Якщо ви хочете придбати обладнання на довгі роки, модель, яка вас цікавить, повинна бути надійною і тільки від поважного виробника.

Однак покриття вирівнювача є найважливішим критерієм вибору. Якщо покриття зроблено з хорошого матеріалу, ваше волосся буде в безпеці. Найпопулярніший вид - керамічна пластина. Найбільша її перевага полягає в тому, що вона рівномірно розподіляє тепло, що майже повністю виключає пошкодження волосся. Другим за популярністю видом є титанові покриття. Таке обладнання рекомендується людям з густим неслухняним волоссям. Останній тип - це вирівнювачі з тефлону. На жаль, вони найменш довговічні. Більш того, тефлонові вирівнювачі нагрівають волосся нерівномірно, що призводить до його пошкодження.

Іншим важливим питанням є діапазон температур та його регулювання. Це пов’язано з тим, що не всі типи волосся однаково стійкі до нагрівання. Для людей з густими локонами температура випрямлення повинна становити від 200 до 230 градусів. У разі нормального та фарбованого волосся вона повинна бути від 170 до 200 градусів, а з тонкими або освітленими волоссям – 100 - 150 градусів.

ROWENTA PREMIUM CARE 7/7 SF7460F0 - надзвичайно ефективний вирівнювач. Багато людей вважають його найкращим на ринку. Представлена ​​модель має дуже ефективне Cashmere Keratin покриття, яке доглядає за волоссям. Завдяки цьому нагрівальні пластини рівномірно розподіляють тепло. Це робить випрямлення волосся:

  • безпечнішим,
  • простішим,
  • швидшим.

Представлений випрямляч має функцію іонізації, яка покращує стан волосся, роблячи його м’якшим, полегшуючи моделювання.

Великою перевагою моделі є можливість регулювання температури. Завдяки цьому вирівнювач можуть використовувати як люди з густими локонами, так і ті, у кого тонке волосся.