Сталеві конструкції - це дуже широке поняття, яке непросто визначити. Це конструкції, виготовлені на основі сталевого каркаса та посилені сталевим армуванням. Таким чином створюються будівельні об’єкти, в яких металеві конструкції є основним несучим елементом. За допомогою технології БВЗ, що пропонує компанія на сайті https://www.llentab.ua/stalevi-budivli/silskogospodarski-budivli/ будуються склади та виробничі зали, а також комунальні споруди, такі як спортивно-розважальні зали, басейни, аеропорти, великоформатні магазини тощо.

Універсальне використання сталевих конструкцій

Сталеві конструкції також використовуються як елементи обладнання:

  • для будівель
  • виробничих цехів на заводах,
  • логістичних та сільськогосподарських складах.

Мова йде про сталеві сходи, платформи, естакади та майданчики - вони утворюють шляхи зв’язку, шляхи евакуації та роз’єми. Сталеві конструкції також можуть використовуватися як опорні конструкції для підтримки машин, пристроїв і технологічних ліній, а також на складах для будівництва стелажів. Платформи, перила та дахи - це сталеві елементи, що використовуються в інтер’єрі житлових, адміністративних та громадських будівель. Металеві конструкції використовуються при будівництві популярних сталевих огорож та розсувних воріт.

Комплексні послуги

Наша авторитетна компанія підготувала широкий спектр слюсарних та зварювальних послуг. Знаючи очікування та вимоги ринку, ми готові здійснити послугу, починаючи від автоматизованого проектування, виготовлення елементів, та закінчуючи їх складанням у пункті призначення. Ми спеціалісти в галузі зварювання, лазерного різання, згинання, гарячого цинкування та гальваніки, мокрого та порошкового фарбування, піскоструминної обробки та багатьох інших видів діяльності, необхідних при будівництві сучасних сталевих елементів.

Інноваційна та сучасна форма

З самого початку своєї діяльності ми надаємо велике значення створенню добрих відносин з клієнтами. Надійна робота, пунктуальність, точність та надійність, все це означає, що нас сприймають як надійну компанію та надійного ділового партнера. Ми працюємо з компаніями та індивідуальними клієнтами.

Ми виробляємо великі партії продукції, але також приймаємо менші замовлення для окремих клієнтів. Для будівництва легких сталевих будівель потрібні лише два монтажники та легка вантажівка, обладнана краном, і промисловий будинок готовий в найкоротші терміни.