Виходячи зі статистичних даних, торгові мережі отримують збитки до 2% товарообігу в рік на крадіжках. Для солідних мереж це обчислюється сотнями тисяч гривень в день. Більшість таких крадіжок, як правило, припадає на співробітників, які майстерно приховують недостачі грошей або товару.

Але і злодійство - це не найголовніша проблема магазину, затоплення або пожежа можуть принести значно більше шкоди. Стихійні лиха виникають раптово і в невідповідний момент, доводячи цим, що їх просто неможливо ігнорувати.

Універсального засобу забезпечення безпеки торгової мережі не існує. Об'єкти відрізняються місцем розташування, займаною площею, кількістю персоналу. Компанія Ajax пропонує своїм клієнтам оптимальні рішення під кожен проект індивідуально.

Адаптація до будь-яких умов

Для того щоб зберігати конкурентоспроможність, бізнес не повинен стояти на місці, йому доводиться постійно адаптуватися до нових умов - переїзди, перебудова торгових площ, зміна розташування вітрин. Система безпеки Аякс легко встановлюється і демонтується. Бездротові датчики можуть бути встановлені в будь-яке місце, без необхідності зміни конструкції приміщення, довбання стін і т.д. Якщо датчику заважає перешкода, то його легко можна перенести в будь-яке зручне місце.

До центрального хабу, що керує системою безпеки, можна підключити до 150 пристроїв охорони (всілякі датчики, камери стеження). Максимальний радіус охоплення хаба сягає 2000 м на території без перешкод, це з лишком вистачить на роботу навіть в найбільшому гіпермаркеті.

Легкість керування і підключення нових пристроїв

Простота управління системою Ajax не залежить від кількості підключених до неї пристроїв. Всі дані отримані з датчиків на центральний хаб, виводяться в мобільному додатку. Підключення до пульта охорони виконується також досить просто, служба безпеки вашої компанії може легко управляти сигналізацією через додаток Ajax PRO Desktop.

Для працівників торгової мережі, в системі безпеки передбачені тривожні кнопки і брелки. У систему безпеки Ajax легко інтегрувати камери відеоспостереження, вони без проблем підключаються до центрального хабу. Установка датчиків і камер не вимагає від монтажника будь-яких спеціальних навичок, все встановлюється швидко і просто.

Охорона магазину: сигналізація, автоматизація і комплексний захист

Можливості охоронного комплексу Ajax не закінчуються однією лише сигналізацією. Спеціальні давачі убезпечать приміщення від пожежі, чадного газу, затоплення. Підключення сирен дасть можливість оповіщати персонал і відвідувачів про можливу загрозу їхній безпеці.

Комплексний підхід до системи безпеки дозволить перетворити сигналізацію Ajax в смарт-систему, якою можна керувати через інтуїтивно зрозумілий додаток. Такий підхід до системи безпеки зводить до мінімуму людський фактор і підвищують надійність системи безпеки.

Марко Шипак, охоронна компанія «360 Protect»