Заведено вважати, що одними з найбільш правдивих і достовірних джерел інформації є саме довідники. З розвитком технологій потреба в придбанні паперової літератури відійшла на другий план тому, що більшість видань можна знайти за пару хвилин в інтернеті, маючи тільки доступ до мережі і засіб підключення до неї. Схожою є й ситуація з довідковими виданнями. Однак важливо не загубитися серед величезного розмаїття інтернет-ресурсів і знайти дійсно потрібну і важливу інформацію. Інтернет-довідник dovidka.biz.ua є найбільш достовірним і надійним джерелом цікавих фактів про відомих письменників та їхні твори. Також на вищевказаному сайті відвідувачі зможуть знайти короткий зміст цікавих творів. Наприклад, щоб максимально швидко ознайомитися з основними моментами й подіями детективного оповідання Артура Конан-Дойля «Пістрява стрічка», необхідно всього лише перейти до відповідного розділу інтернет-ресурсу і вибрати відповідний твір. Більш детальна інформація доступна за посиланням https://dovidka.biz.ua/pistryava-strichka-skorocheno/.

Що можна знайти в інтернет-довіднику dovidka.biz.ua?

Окрім короткого змісту на сторінці також подається детальний переказ твору, в якому вказуються імена всіх діючих персонажів, а також сфера їхньої діяльності й стисла характеристика самих героїв. Після прочитання поданої інформації відвідувачі ресурсу можуть залишити свій власний коментар, а також ознайомитися з відгуками інших користувачів, що раніше вже заходили на сайт. В кінці сторінки dovidka.biz.ua автоматично пропонує список творів, рекомендованих до прочитання, а також список свіжих статей, які нещодавно з'явилися на сайті. З корисної інформації на сайті також можна виділити:

  • біографії;
  • цікаві факти;
  • вірші;
  • і поради.

Також даний ресурс пропонує інформацію, що може знадобитися учням ВНЗ та шкіл, цікаві статті на актуальні теми, що стосуються різних галузей людської діяльності, та ще багато іншого. Dovidka.biz.ua — це ваш шанс отримати короткі відповіді на будь-які запитання, що стосуються літератури, і не тільки. Ця інтернет-довідка поєднує в собі риси посібника та навчальної енциклопедії, тобто містить в собі цікаві факти про будь-які речі навколо нас, найбільш важливу і суттєву інформацію про різні сфери діяльності, а також короткі відомості про життя і творчість великих письменників. Це чудова можливість не тільки знайти потрібну інформацію, а ще й розвити власну ерудицію.