При облаштуванні ванної кімнати необхідно купити нову сантехніку. В першу чергу потрібен унітаз, інсталяція під унітаз, раковина для вмивання, ванна чи душова кабіна. На останньому предметі зупинимося більш детально. У нашій статті ми розповімо, як вибрати душову кабіну.

Піддон

Душова кабіна може продаватися з піддоном або без нього. Потрібно вирішити, який варіант вибрати.

У душовій кабіні без піддона ви стоїте ногами на підлозі. Вода стікає у вмонтований у підлогу трап. Такий варіант краще в плані дизайну. Однак доведеться натрапити на труднощі монтажу.

Душові кабіни з піддоном можна купити за посиланням https://www.cersanit.com/ua/katalog-produktiv/dushovi-kabini/. Вони більш практичні у використанні, тому отримали велику популярність серед споживачів. Вони мають ряд переваг:

  • легко монтуються;

  • зручні в експлуатації;

  • прості у догляді.

Однак доведеться пожертвувати зовнішнім виглядом. Душ з піддоном виглядає менш витончено, ніж без нього.

Двері

Найбільш популярним варіантом є розпашні двері, адже вони забезпечують широкий отвір. Але для їх відмикання назовні необхідно досить велика кількість вільного простору перед кабіною.

Розсувні двері — це також зручний варіант. Вони переміщаються на роликах по напрямних.

Також є складні двері, які за своєю конструкцією нагадують книжку. Складаються вони всередину, що дозволяє економити простір у ванній. Однак сама по собі конструкція складна.

Гідромасажний бокс

Гідромасажний бокс — не обов'язкова, але приємна функція. Він стане в пригоді тим, хто любить поніжитися під теплими струменями води. Однак наявність гідромасажного боксу значно збільшує вартість душової кабіни. Зазвичай такі моделі відносяться до преміального сегмента ринку.

Додаткові функції

Сучасні душові кабіни мають безліч додаткових можливостей. Наприклад, є моделі з вбудованим мультимедіа. Під час прийняття водних процедур можна буде насолоджуватися приємною музикою. Деякі моделі оснащуються терапевтичними модулями: парогенераторами, ароматизаторами, озонаторами, ультрафіолетовими лампами й так далі.

Душові кабіни від інтернет-магазину Cersanit

Багато хто не знає, де знайти душову кабіну, яка на 100% задовольнить експлуатаційним запитам. Якісна та функціональна сантехніка є в інтернет-магазині Cersanit. На сайті https://www.cersanit.com/ua/ представлений великий вибір душових кабін, які відрізняються за різними параметрами: розмірами, типу дверей, матеріалами виготовлення, набором функцій.

Висока якість товарів підтверджена відповідними сертифікатами. Крім того, на них видається гарантія на кілька років.