Контейнери відрізняються надійністю та забезпечують збереження вантажу, що зводить до мінімуму ризик псування або втрати перевезеної продукції. Саме з цієї причини переважна більшість клієнтів вважає за краще використовувати саме цей вид вантажоперевезень та відправити контейнер, який за пропонований на сайті https://www.gcs-reefer.com/, одержувачу залізничним або іншим вантажним транспортом.

Завдяки своїй універсальності, дані перевезення підходять для транспортування практично будь-яких товарів, включаючи, великотоннажні, негабаритні, швидкопсувні, небезпечні та інші. В ряді випадків доставку можна здійснювати особливими контейнерами: універсальними або спеціалізованими (для перевезення нестандартної продукції).

Перевезення контейнерами дає вам такі переваги:

  • перевезення виконуються з оперативним навантаженням та розвантаженням за допомогою спецтехніки;
  • корпус тари захищає майно від атмосферних опадів, прямих сонячних променів, пилу та бруду, запобігає проникненню зловмисників;
  • в тару розміщуються вантажі в великих обсягах, ми використовуємо спеціальні кріплення, щоб продукція не переміщалася за встановлені межі, забезпечуємо безпеку і збереження.

Ви можете скористатися доставкою генеральних та збірних вантажів, вибрати вид транспортного засобу. Залежно від типу вантажу підбирається розмір контейнера. Транспортні компанії перевозять різні категорії вантажів, в тому числі великогабаритні, промислове обладнання, групи товарів, що вимагають особливих умов кріплення, доставки та зберігання. Коли необхідна мультимодальна доставка різними видами транспортних засобів, пропонуються вигідні рішення, розраховуються маршрути в будь-яку точку за вигідною ціною.

Використання контейнерів - вигідне рішення для перевезень

Контейнери відмінно зарекомендували себе, вони ідеально підходять для перевезення багатьох видів вантажів. Технічні, транспортні і кадрові ресурси дозволяють швидко та без проблем відправити контейнер з регіональних представництв. Беручи вантаж, компанія обирає оптимальний спосіб доставки, використовуючи контейнер, який забезпечує збереження матеріалів і продукції, зручність при переміщенні і виконанні розвантажувально-навантажувальних робіт. Контейнери легко встановлюються на вантажні платформи, вони гарантують повну безпеку і цілісність вмісту, як при перевезенні, так і при зберіганні.