Ваші гарні та якісні ворота функціонують, як годинник, приваблюють увагу перехожих та гостей? Звісно! Адже вони зроблені зі смаком ті любов’ю господаря до власної садиби.

А може ви тільки плануєте виготовлення огорожі та забезпечення зручного доступу до власної території? Компанія Rolling Hi-Tech допоможе не тільки з матеріалами для обшивки полотна, комплектуючими, а й з автоматикою для відкатних воріт, завдяки якій ви зможете, не виходячи із власного автомобілю, відкрити собі проїзд. Встановити її ви зможете як на нові вироби, так і на вже давно функціонуючі системи. Взявши до рук пульт дистанційного управління та натиснувши на кнопку, ви керуєте системою на свій розсуд, отримуючи максимум задоволення від користування своїм виробом.

Увага – на якість!

Маючи багаторічний (більше п’ятнадцяти років) досвід у сфері виготовлення та продажу фурнітури та автоматики для відкотних воріт, наша компанія впевнено дає рекомендації щодо вибору комплектуючих. Спираючись на них, ви отримаєте якісний виріб, що буде функціонувати без перебоїв весь свій термін експлуатації. Ось що потрібно знати, купуючи автоматику для відкотних воріт:

  • потужність двигуна повинна бути обрана з запасом, враховуючи той факт, що з наставанням сезону зимових заморозків він все одно має бути спроможним зрушити стулку та відкрити проїзд. Малопотужний двигун не впорається з таким завданням;

  • шестерні редуктора приводу та зубчаста рейка повинні бути виготовлені із сталі високої якості, адже це найбільш навантажені вузли системи, які отримують інтенсивні динамічні навантаження протягом всього періоду експлуатації;

  • корпус приводу із алюмінієвого сплаву захистить його від корозії, утворюючи на поверхні матеріалу захисну плівку.

Додатково до основного набору комплектуючих автоматики для відкотних воріт можна докупити сигнальні лампи, GSM-модулі, фотоелементи безпеки.

Краща допомога – професіональна

Завітайте до нашого інтернет-магазину, щоб ознайомитись з багатим асортиментом, що ми пропонуємо придбати для вашого комфорту і безпеки. А потім телефонуйте нам для отримання кваліфікованої консультації. Наші спеціалісти допоможуть вам у справі складання та монтажу відкотних воріт своїми силами, надаючи необхідні схеми та кресленики, забезпечивши оперативну доставку замовлення та гарантію на придбані товари.