Більшість дітей, що мають хист до точних наук, лише втрачають в ході навчання згідно стандартній шкільній програмі. Для гідного розвитку рекомендуємо обрати фізико-математичну школу в Києві, де створені найбільш сприятливі умови для глибокого засвоєння знань.

Що сприяє високій ефективності навчання

Найперше, що заслуговує на увагу батьків та дітей – це побудова учбового процесу за особливими методиками:

  • Навчальна програма, зорієнтована у бік зацікавленості учнів та їхнього прагнення отримати відповіді на будь які питання в царині математики, фізики та ін. природничих наук;

  • Залучення обдарованих школярів до вирішення надцікавих завдань та неординарних дослідів;

  • Акцентування уваги на розвитку інтелектуальних здібностей кожної окремої дитини.

Опісля засвоєння підсиленої державної програми, учні отримують атестат державного зразка. Щодо такої можливості свідчить наявність ліцензії, що гарантує закладу право на професійну діяльність.

Педагогічні здобутки

Досягнення бажаних результатів забезпечують найкращі в своїй галузі викладачі, які обґрунтовано вважаються експертами і фанатами свого предмету. Для найбільш повного розкриття здібностей окремого школяра, розробляються індивідуальні авторські програми та цікаві завдання.

Глибокому засвоєнню наук також сприяє майстерне поєднання традиційних методів викладання із сучасними підходами. Не менш важливим буде створення конкурентного середовища серед учнів, що базується на здоровому змаганні та мотивації до навчання.

Гідна увага приділяється і здоровій психологічній атмосфері навчального закладу "Basis". Тут створюються умови для розкриття своєї особистості і талантів. Через дружній підхід до дітей та культивацію почуттів безпеки і самоповаги, учням вдається відчути себе справжніми творцями та дослідниками, а не бути лише виконавцями чужих забаганок.

Високий рівень освіти, що забезпечує фізико-математична школа "Базис", обґрунтовується не лише розвиненістю матеріально технічної бази та сучасним обладнанням кабінетів і лабораторій. Доцільність рішення потрапити сюди пояснюється ще й обмеженою кількістю учнів. У кожному клас їх може бути не більше 16.

Незважаючи на тісний розклад та надвеликі навантаження, діти не відчувають втоми. А досягти цього вдається за рахунок чіткої організації та віртуозного розподілу часу. Години посиленого навчання у школі спритно чергуються з прогулянками та заняттями в студіях, гуртках, спортивних секціях.

Що треба для вступу

Бути зарахованими до складу учнів можуть лише діти, що мають відповідне бажання та здібності. Окрім того, щоб потрапити до закладу потрібно виконати наступні дії:

  • Пройти співбесіду з психологом (для виявлення схильностей та готовності дитини до навчання);

  • Зустрітись і поговорити з профільними викладачами;

  • Відбування пробних уроків;

  • Підписання договору щодо навчання.

Результати, на які можна сподіватись

У школи "Базис" є всі підстави вважатися єталоном навчання математико-фізичного профілю. Саме з цієї причини, всі учні є бажаними студентами ВУЗів усього світу. Це легко пояснити як високим рівнем здобутих знань, так і відповідного рівня мислення і культури. Сприяє цьому і психологічна підготовленість колишніх школярів до нових здобутків у дорослому світі.