Прекрасний спосіб обміну криптовалюти на грошову одиницю – виведення на банківський рахунок.

Продати bitcoin на картку можна на сервісі obmenat24.com. Обмінник виконує фінансові операції онлайн за вигідним курсом. На ресурсі інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, розібратися в процесі конвертації не складно. На сервісі доступна продаж, покупка накопичених монет.

ObmenAT24: позитивні сторони

Платформа підходить для новачків та досвідчених користувачів.

Ресурс виконує обмін електронних валют онлайн без прихованих комісій.

Сервіс працює цілодобово, реєстрація не потрібна.

Обмінний ресурс гарантує безпеку операцій. Кожна угода тут анонімна. Авторизація не обов'язкова, повідомляти особисту інформацію не потрібно. Якщо клієнт пройшов реєстрацію на сайті, він може брати участь у реферальній програмі.

Як працює система: особливості функціонування

Один з популярних напрямків обміну – Bitcoin на MasterCard та Visa. Багато хто набуває крипту з метою інвестиції, а цифрові монети поступово стають платіжним інструментом.

Міжнародні системи Visa та MasterCard співпрацюють з банками різних країн. Тому, багатьом користувачам важливо знати, як зробити обмін біткоін на MasterCard.

Для цього потрібно виконати кілька кроків:

  • заповнити відповідну форму на obmenat24.com, активувати кнопку «Обміняти»;
  • прочитати умови договору послуги в обмінному пункті. Прийнявши угоду, поставити галочку навпроти неї;
  • перевірити дані заявки;
  • здійснити оплату, дотримуючись інструкції на порталі;
  • дізнатися статус заявки.

Якщо відправлена сума збігається із зазначеною при заповненні форми, обмін біткоін на Віза чи Мастеркард відбувається без затримок. При виникненні труднощів, питань, що стосуються здійснення транзакцій, вирішити проблему допоможе служба підтримки. Фінанси будуть переведені в валюті карти, яка зазначена в заявці.

Що стосується розміру комісії, залежить він від поточного ринкового стану, а також доступності резервів. Сума буде включена в обмінний курс. На сервісі відсутні приховані платежі.

При виведенні великої суми слід звернутися до служби технічної підтримки: фахівці допоможуть підібрати вигідний варіант.

Оперативність транзакції залежить від навантаження в мережі. Гроші зараховуються протягом п'яти хвилин після підтвердження переказу цифрових монет. Іноді трапляються затримки, які пов'язані з роботою банку.