Горищні сходи відрізняються від інших не таким частим використанням. Як зробити сходи на горище, яких особливостей  роботи необхідно дотримуватися? Тут все одночасно і просто, і складно. Доведеться дотримуватися певної технології робіт, щоб сходи на горище львів ціни (http://ganok.com.ua/drabini-na-gorishche/) вийшли безпечними.

Як вибрати модель горищних сходів?

Щоб зробити міцні, надійні, зручні горищні сходи, необхідно спочатку купити мансардні вікна рото (http://ganok.com.ua/mansardni-vikna/mansardni-vikna-roto/) та визначитися з їх моделлю. На процес вибору будуть впливати наступні фактори:

  • якщо дерев'яна конструкція, то потрібна обробка антисептиками та антипіренами. Їх можна швидко і легко забарвити самостійно, вибравши необхідний відтінок;
  • при виборі металевої конструкції перевагу треба віддавати оцинкованої, так як вона повністю захищена від корозії. Можна, звичайно, використовувати холодну оцинковку в домашніх умовах, але процес цей вимагає певних навичок і часу, набагато краще придбати вже готовий варіант, тим більше, що ціна не така висока;
  • при виборі моделі слід уявити, наскільки сходи підходять для загального інтер'єру. Можна використовувати звичайну приставну конструкцію, але набагато надійніше змонтувати зручну складну, яка буде забиратися в отвір, і прикриватися люком.

Кут підйому сходового маршу

Сьогодні для установки горищних сходів можуть використовуватися самі різні будівельні матеріали інтернет магазин (http://ganok.com.ua/), але однією з найбільш популярних є складна (розсувна) конструкція. Вона може бути виконана з металу або дерева, мати спеціальний люк, який закривається при складанні. Серед переваг використання саме таких сходів треба зазначити:

  • в зібраному вигляді такі  сходи на горище практично непомітні, вони прикриваються люком в стелі, не займаючи вільного місця. Сьогодні на ринку можна придбати різні варіанти таких розсувних драбин, які приводяться в дію механічно.