Нігті із покриттям з гель-лаку були і залишаються в тренді протягом багатьох років. Популярність нейл-послуги зумовлена:

- естетичністю манікюру,

- тривалим носінням покриття,

- нігті та руки доглянуті майже протягом місяця.

Багато жінок розуміють, що мати розкішний манікюр можна за умови використання якісних лаків, бази, фінішного шару та професійного інструменту. Виробник KODI PROFESSIONAL  добре знається на манікюрній справі, тому все необхідне приладдя є в наявності. Нєйл-майстри використовують у роботі саме цій бренд

Що таке гель-лаки?

Познайомимось із основними перевагами гель-лаку та процедурою нанесення цього методу обробки нігтів. Гель-лаки багато в чому відрізняються від класичних гелів, якими обробляють нігті. Перша велика відмінність полягає в структурі гелю та способі його нанесення. Якщо класичний лак зазвичай наноситься в один шар, то для гель-лаку використовують 2-3 шари, але важливо те, що гель-лак наноситься тонким шаром, нігті виглядатимуть більш природно.

Гель-лаки також цінуються за стійкість. Вони можуть зміцнити нігті, тому вони залишаються вродливими навіть протягом місяця. Ще однією великою перевагою є те, що гель-лаки можна змішувати – можна легко створювати оригінальні відтінки.

Швидке моделювання у три кроки

Щоб нігті, покриті гель-лаком, були ідеальними, необхідно пройти 3 етапи.

1) Спочатку потрібно обробити ніготь і нанести на нього базовий гель.

2) На другому етапі наноситься бажаний відтінок і шар необхідно просушити в лампі.

3) Нарешті слід нанести верхній гель. Рекомендується використовувати УФ-гель. Верхній гель діє як захист для нігтя, забезпечуючи високий блиск та міцність.

Щоб клієнтки були задоволені формою своїх нігтів, слід укомплектувати салон якісними помічниками. У арсеналі майстра обов’язково є декілька пилок різної жорсткості, щипці та ножиці для інструментального манікюру або фрейзер для апаратного моделювання. Основа – УФ-лампа. Тепло лампи дозволяє закріпити всі шари, і отримати в результаті якісний манікюр, що довго буде радувати очі.

На перший погляд здається, що доглядати за нігтями не так вже й складно. Але не варто економити на собі, та довірити руки професіоналу. Спеціаліст підкаже, яка форма ногтей вам пасує, та змоделює її. При використанні інструментом треба бути дуже уважним і мати досвід. Адже необережний рух коштуватиме невеличким пораненням та кровотечею.