Вибір місця проведення весілля – основне питання передвесільної підготовки, про вирішення якого варто подбати на ранньому етапі організації. Прилегла територія, інтер'єр залу, умови обслуговування та меню повинні ідеально підходити молодятам. На сайті https://kiev.wedpro.com.ua/restaurants/ можна знайти найбільш повний список доступних місць для проведення весільних банкетів у Києві.
Як вибирати майданчик для весілля?
Насамперед, необхідно визначитися із кількістю гостей. Найширший вибір місць доступний тим, хто планує запросити 40-50 осіб, тому що для такого числа гостей у Києві є багато закладів з якісним обслуговуванням. Звичайно, враховуйте ваші бажання та завдання: у яку пору року відбудеться ваше весілля, як саме ви хочете його відсвяткувати. Обов'язково потрібно пам'ятати про наявність місця для паркування, додаткових приміщень для артистів та реквізиту, місця для куріння та багато іншого.
Напоширеніші майданчики:
- Ресторани та банкетні комплекси;
- Готелі;
- Заміські майданчики.
Популярні формати проведення весілля:
1. Класичний
Цей формат весіль має звичний сценарій: ранок нареченої, церемонія, весільна вечеря з притаманними йому зворушливими та розважальними моментами, а також даниною традиціям. Плюси полягають у тому, що гості різного віку та статусів почуватимуться однаково комфортно. Такий формат підходить для будь-якої кількості запрошених.
Класика передбачає стандартний варіант банкету з двома подачами гарячого та закусками. Ведучий надає кожному гостю слово для привітання протягом банкету. Такий формат зазвичай триває 5-6 годин, це формат, який ми бачимо на переважній більшості весільних заходів.
2. Фуршет
Цей світлий та розслаблений формат вимагає серйозної підготовки та досвіду організаторів. Лідер відіграє дуже важливу роль. Його завдання – об'єднати гостей та надати вечірці весільний настрій, а не зробити це звичайним коктейлем, на якому всі самі по собі є.
3. Вечірка
Найвдаліший мікс перших двох форматів. Спочатку легкий фуршет, церемонія реєстрації, потім банкетна частина. Але триває вечеря не 6-7 годин, а лише близько двох. За цей час проводяться всі традиційні моменти: тости батьків та близьких, перший танець молодят. Далі всі гості переміщуються до іншої зали, де все вже готове для веселої вечірки: виступає драйвовий гурт, працює коктейль-бар, пропонуються смачні частування. Такий молодіжний формат не бентежить і старше покоління, яке, як показує практика, залишається веселитися, або продовжує невимушену бесіду в зонах, відведених для відпочинку.