Літотрипсія являє собою медичну процедуру, під час якої відбувається видалення каменів, при цьому шкірні покриви хворого залишаються цілісними.

Якщо ви маєте камінь в нирках (http://uro.lviv.ua/chasti-pitannya/yaki-simptomi-kaminnya-v-nirkax/), то зверниться за консультацією в наш урологічний центр.

Такий спосіб лікування вже практикується більше сорока років, заслуживши особливу вдячність пацієнтів, оскільки володіє високою ефективністю і малотравматичностью.

В основі літотрипсії лежить застосування ударних і ультразвукових хвиль, дії яких спрямовані на область зосередження конкрементів. Під впливом таких хвиль вони дробляться до найдрібнішого стану.

В такому дрібному вигляді фрагменти самостійно виганяються з нирок і сечоводу. Літотрипсія дозволяє уникнути порожнинної операції, після якої передбачається тривалий відновлювальний період.

Більш докладніше про лікування ви можете дізнатися в розділі камені в сечоводі лікування (http://uro.lviv.ua/likuvannya/).

Щоб такий спосіб увінчався успіхом, попередньо проводять ультразвукове обстеження всіх органів сечовидільної системи для виявлення точного місця локалізації каменів.

Літотрипсія запобігає ускладнення, не викликає сильних больових відчуттів, а також дозволяє скоротити відновний період, завдяки чому пацієнт швидко повертається до звичного для нього способу життя.

Швидко вилікуватися вам допоможе центр літотрипсії та ультразвукової діагностики (http://uro.lviv.ua/).

Літотрипсія підрозділяється залежно від застосовуваних хвиль на два види:

контактна;

дистанційна.

Кожен вид характеризується особливостями проведення, тому лікар, грунтуючись на результати діагностичних обстежень, рекомендує конкретний вид літотрипсії.

На жаль, літотрипсія не може бути проведена в будь-яких випадках. Вона показана, якщо розмір каменів знаходиться в межах від 0,5 см до 2,5 см

Процедура може проводитися як для дорослих пацієнтів, так і для дітей. Ефективність залежить не від розмірів конкрементів, а від їх фізико-хімічних характеристик.