Ніщо не може зрівнятися з відчуттям, яке ви отримуєте, коли ковзаєте пальцями по обличчю і відчуваєте м'яку та ніжну шкіру. Більшість з вас, напевно, дотримується щоденної процедури догляду за шкірою в домашніх умовах. Вона не є складною, але дуже допомагає вам у догляді. Для більшого ефекту вибирайте професійну косметику до вашого типу шкіри. Ось лише деякі з переваг професійного догляду за шкірою.

Усунення дрібних і глибоких зморшок

Креми проти зморшок не лише запобігають появі нових зморшок, але не усувають вже існуючі. Професійні засоби для догляду за шкірою містять антивікові продукти, виготовлені з унікальних та потужних інгредієнтів, які допомагають покращити зовнішній вигляд дрібних зморшок.

Вирівнювання кольору шкіри

Серед професійної косметики завжди можна підібрати найкращі засоби для лікування темних плям, гіперпігментації або навіть нерівностей шкіри. Професійні засоби містять інгредієнти, які є сильнішими за традиційні продукти на ринку, насичені поживними речовинами та відлущувальними властивостями, що покращують вигляд і текстуру шкіри.

Омолодження шкіри

Незалежно від того, чи ваша шкіра має закупорені пори, суха вона, жирна чи просто потребує освітлення, професійні засоби для догляду за шкірою допоможуть омолодити її.

Зволоження шкіри

Шкіра може залишатися зволоженою та еластичною, коли ви забезпечуєте її правильними косметичними засобами. Коли ви використовуєте правильні косметичні засоби, ви забезпечуєте шкіру необхідними поживними речовинами, так само, як ви забезпечуєте свій організм правильною їжею. Коли ви підтримуєте шкіру зволоженою та живленою, вона є здоровою та сяє.

Захист шкіри

Використання правильної косметики гарантує, що ваша шкіра не зазнає негативного впливу факторів навколишнього середовища. За допомогою якісних засобів можна підкреслити свої особливості, уникаючи при цьому пошкодження шкіри.

Чому не варто користуватися не професійною косметикою

  • Більшість інгредієнтів не відповідають необхідним стандартам
  • Може бути небезпечною для вашого здоров'я
  • Низька ефективність
  • Відсутність результату

Професійна косметика для обличчя містить речовини, які забезпечують її належне функціонування. Метою є посилення функції гомеостазу для підтримки або відновлення красивого і здорового стану шкіри. Серед їхніх основних функцій очищення, анти-сушіння, захист від УФ-променів, антиоксидація та освіження. Але вони також можуть допомогти усунути проблеми зі шкірою, освітлити її, запобігти появі зморшок, провисання і проблем, пов'язаних з акне (печінкові плями).