Виглядати стильно – це не тільки типове жіноче бажання, але правильне рішення кожного, хто бажає приваблювати своєю зовнішністю навколишніх та просто відчувати себе впевнено в будь-якому випадку. Це не завадить нікому, не в залежності від образу життя та обраної професії. У місті Львів https://attico.ua/collection/zhinoche-vzuttia/zhinochi-choboty можна придбати такі якісні чоботи, які пасуватимуть під багато образів, адже серед великого асортименту товарів точно буде що обрати. 

Створення образів

Створювати образ для певного заходу – завжди цікаве зайняття. Чоботи – універсальне взуття, яке може доповнити як повсякденний лук, так і зробити вишуканий образ на свято. Розглянемо приклади стилізації коштом чоботів окремо для різного заходу: 

  • Для нарядного вечора, під коктейльну сукню чоботи додадуть певний шарм, особливо якщо ви поєднаєте їх з цікавими колготами або панчохами. Доповніть свій образ відповідними до кольору аксесуарами, оберіть клатч. Якщо ви вирушаєте на вечірку або визначну подію та за дрес-кодом маєте одягти вечірню сукню, підберіть чоботи на підборах, які будуть підкреслювати вашу жіночність та вишуканість. Чоботи можуть підійти з яскравими деталями, наприклад блискучими каблуками або бантом. Для ще більшої елегантності обов’язково не забудьте одягти зверху піджак на вечірню сукню. З чоботами він буде виглядати доречно, адже вони співпадають по сезону. 
  • Кежуальні образи під чоботи підійдуть на кожен день та головний принцип їх створення – це зручність та простий стиль водночас. Поєднуючи ваш улюблений бомбер з джинсами вільного крою, ви будете виглядати доречно у будь-якій ситуації: будь то наряд на роботу або в університет. Легінси та велика туніка – ідеальний варіант для створення кежуального образу під чоботи або спідниця під колготки з теплим лонгслівом на прохолодний період. 
  • Під класичні образи, наприклад до вишуканого костюму зі штанами або спідницею, чоботи будуть завжди доречні. Додавайте до образів цікаві сорочки, які можуть пасувати в тон до ваших чоботів. Чоботи та класичні образи – це завжди запорука влучного поєднання, яке буде доречним не в залежності від пори року. Взимку ви можете одягати костюм під колготки та тепле, важке пальто. А восени достатньо буде одного низу з піджаком під сорочку. 
  • Чоботи під спортивні образи. Можуть створити унікальне поєднання непоєднуваних елементів, які перетворять вас на ікону стилю. На просторах інтернету та в спортивних бутиках ви можете знайти різноманітні варіанти спортивних суконь, які можете поєднувати цікаво з чоботами та піджаками.

Довіряйте своєму власному баченню, адже тільки ви можете побачити себе у дзеркалі та зрозуміти, який образ підійде вам сьогодні більше всього.