У секс-індустрії ніколи не буде забуття, тому ви завжди можете розраховувати на речі, які будуть вас стимулювати і спонукати до дії. Свого часу таким став, наприклад, рідкий вібратор. Для одних відкрилися нові можливості, а інші все ще дивуються незвичайній назві. Докладніше розповімо, що таке рідкий вібратор https://talla.ua/ua/zhidkie-vibratory-dlya-intimnyx-zon/, іі як він допоможе у сексі.

рідкий вібратор

Що таке рідкий вібратор і як він працює

Рідкий вібратор – це засіб у вигляді крапель, гелю або крему, що наносять на клітор, статеві органи, тим самим посилюючи приплив крові, збудження. Компоненти рідкого вібратора прискорюють настання оргазму, посилюють відчуття під час стимуляції та самого оргазму.

Рідкий вібратор, склад якого – компоненти, що «розігрівають», покращують кровообіг у місцях використання, – найпростіший шлях до нових відчуттів. Для отримання необхідного ефекту використовують невелику кількість засобу, тому лубрикант вам все одно знадобиться.

Рідкий вібратор працює як засіб, який робить оргазми яскравішими, а в деяких випадках допомагає і досягти їх, наприклад, при аноргазмії, при порушеннях, пов'язаних із прийомом лікарських препаратів, стресами тощо. Випускається у зручній формі, що дозволяє завжди тримати рідкий вібратор під рукою.

Як використовувати рідкий вібратор і в чому його особливості

Нанесіть вібратор розміром з горошину на палець і перенесіть його на клітор. Трохи розітріть, щоб засіб швидше ввібрався. Вже через кілька хвилин ви відчуєте зміни на обробленій ділянці, що може виражатися у гіперемії (збільшенні притоку крові), потеплінні, пульсаціях. Тепер можна задіяти звичайний лубрикант.

Дія рідкого вібратора продовжується від 30 до 60 хвилин – все залежить від концентрації активних речовин у засобі. Цього достатньо, щоб досягти кульмінації. За потреби можна нанести вібратор ще раз. Пам'ятайте, що засіб лише допомагає досягти оргазму, робить його інтенсивнішим, але він не зробить за вас все. Якщо ви не збуджені, не хочете близькості, то досягти оргазму можна, але краще залишити це на більш сприятливий для цього час.

У якості активних компонентів в рідких вібраторах використовуються ментол, ефірні олії, L-аргінін, тому замість тепла в потрібній області ви можете відчути холод. Якщо у вас є генітальний герпес, нехай навіть не в активній формі, користуватися рідким вибратором, який містить аргінін – не можна. Це може спричинити рецидив.

Досі людству не вдалося створити універсальних засобів, які гарантують оргазм кожному. Тому навіть якщо всі навколо розповідають про те, як змінився їхній секс після застосування рідких вібраторів, ви не обов'язково повинні бути серед них. Шукайте, пробуйте інші засоби, і у вас все вийде.

Відмовтеся від застосування рідкого вібратора, якщо є роздратування слизових у районі статевих органів – у цьому випадку він не принесе вам задоволення. У період виношування дитини або при будь-яких порушеннях у репродуктивній системі, перед застосуванням засобу проконсультуйтеся з лікарем. Незалежно від ситуації перед тим, як буде використаний рідкий вібратор, інструкція повинна бути вивчена досконало.

Найкращі лінійки рідких вібраторів

Серед виробників рідких вібраторів є свої лідери, які пропонують найкращі продукти на ринку. Ми вибрали для вас найякісніші рідкі вібратори.

Orgie

Бразильська косметика, що випускається у Європі. Більше 15 років вона користується великою популярністю у Бразилії і вже понад 2 роки продається у європейських країнах. Виробник використовує найкращі технології та компоненти.

У лінійці Orgie є три продукти, кожен із яких має свою особливість. Основний інгредієнт у них один і той же – це бразильська рослина Джамбу, яку крім іншого використовують у їжу.

Якщо ви використовуєте рожевий вібратор, то можете розраховувати на посилення оргазму, зігріваючий і охолоджуючий ефект. Червоний рідкий вібратор має зігріваючий ефект. У синьому та ж формула, але вище концентрація активної речовини.

Intt

Засоби Intt випускаються у формі гелю у зручній упаковці з дозатором у шести різних ароматах. Також виробник пропонує гель з додатковим охолоджуючим ефектом. Лінійка рідких вібраторів створює ефект легкої вібрації та пульсації, добре розігріває чутливі ділянки, покращуючи в них кровообіг. Різноманітність смаків робить прелюдії та оральний секс ще більш бажаними. Гель не залишає слідів, легко видаляється за допомогою води. Засоби Intt клінічно протестовані, що підтверджує їхню безпеку для здоров'я людини.

Рідкі вібратори не є панацеєю від проблем у сексі, але вони здатні докорінно змінити його. Це можливо при правильному виборі та застосуванні рідких вібраторів.