Експрес-тестування для аналізу сечі використовується пацієнтами для діагностики при профілактиці та лікуванні захворювань. Це сучасний та простий спосіб проведення аналізу, з метою визначення кількісного та якісного складу. Для цього потрібно брати ранкову порцію сечі та застосовувати смужки відповідно до інструкції. В залежності від побажань, проводити процедуру можно необмежену кількість разів.

Принцип роботи експрес-тестування для аналізу сечі

В основі є метод «сухої хімії», з принципом зміни кольору зони реагенту в результаті реакції. Окремі ділянки смужок просочуються спеціальними засобами, що реагують на ті чи інші компоненти сечі. Провести оцінку результату можна візуально, подивившись на змінені кольори смужки і порівнявши зі шкалою, вказаною на упаковці. За дотримання правил забору біологічного матеріалу, точність дослідження буде максимальною. За сумнівного результату, рекомендується повторити тестування, використовуючи медичне обладнання.

Переваги швидкого тестування

Перевагами застосування такої діагностики буде простота та швидкість. Перевірити склад сечі можна в домашніх умовах, що позбавляє необхідності відвідування клініки. В результаті, можна дізнатися дані про:

  • Можливі захворювання нирок;
  • Проблеми з білковим обміном;
  • Наявність інфекцій сечостатевої системи;
  • Кислотно-лужний баланс;

Сучасні тести мають максимальну точність результату, радують простотою застосування. Їх використання проводиться як для профілактики, так і за рекомендацією лікаря.

Як користуватись смужками для аналізу сечі?

Правильне проведення діагностики гарантує точність результату. Потрібно зібрати біологічний матеріал і занурити смужку в сечу на кілька секунд. Тримаючи смужку в горизонтальному положенні, проводиться порівняння кольорів із діаграмою, вказаною в інструкції. Виконувати порівняння потрібно за хвилину після занурення. При позитивному результаті потрібно повторно провести тест. Зміна палітри кольору через 2 хвилини витримки, не має клінічного значення.

Купівля експрес-смужок

Сучасні технології дозволяють спростити процес діагностики, тому деякі дослідження можна проводити вдома. Тест-смужки для аналізу сечі можна придбати в інтернет-магазині «Інтермедика» для домашнього використання. В наявності сертифікований товар за доступною вартістю.