Sport style є неймовірним трендом, який заполонив серця мільйонів людей. Він вважається відправною точкою у світі моди в розширенні кордонів та переломі стандартів. Ця комфортна тенденція дає змогу носити зручний одяг у залі, повсякденності, стилізувати незвичні іміджі, активно проводити день, не турбуючись про зайві подразники. Тож тут ми пропонуємо ознайомитися з колекцією adidas Essentials, яка відображає суть та дух бренду, поєднує в собі комфорт, функціональність, фешенебельність.

Розберемося більш детально в лінійці!

Компанія зуміла поєднати в цій лінії досконалі сучасні дизайни та передові технології виробництва, які відповідають всім потребам спортсменів, їхньому динамічному способу життя. 

  • Тут представлено одяг та аксесуари, створені з використанням винятково високоякісних матеріалів. Вони забезпечать вам оптимальний рівень комфорту в будь-яких варіаціях активностей. 

  • Найм'якіші та найприємніші до тіла тканини, інноваційні техніки виготовлення, унікальні функції вентилювання, утримання тепла, поглинання вологи тощо – це саме те, що допоможе вам почуватися свіжо, м'яко, зручно та продуктивно, чим би ви не займалися.

  • Тут продумана кожна деталь, яка дає можливість бути впевненим у своїй безпеці. Вологовідвідні склади, анатомічно правильний крій, підтримка правильної температури тіла – особливо важливі в умовах активного способу життя, під час спортивних навантажень, коли необхідна особлива концентрація та свобода рухів.

Щодо зовнішнього вигляду виробів.

  • У створенні adidas Essentials команда фірми стежить за найдрібнішими деталями, щоб зберегти характерні риси знаковості у вигляді логотипів, а також впровадити сучасні принти, стильні лінії, яскраві доповнення, мінімалістичні елементи. 

  • Базові футболки, прості худі, зручні штани та легендарні кросівки виражають енергію, динамізм, певний вайб, що стало візитною карткою адідас.

  • Елементи серії точно стануть невіддільною частиною вашого гардероба, якщо ви цінуєте функціональність та тренди.  

Зовсім не важливо, чи займаєтеся ви спортом, чи полюбляєте енергійні будні, або ж просто вважаєте за краще одягатися у вуличний одяг – ця колекція надає вам великий вибір, який надає змогу знайти все ідеальне й слушне.

adidas Essentials вже чекає на вас на офіційному сайті марки. Вдалих покупок!