Вечірня сукня – той елемент гардеробу жінки, який вона одягає не часто, тільки в особливих випадках. При цьому вона відноситься до тих речей, які обов'язково повинні висіти в шафі, чекаючи підходящого приводу. Вечірка, світський раут, корпоративне свято або інше масштабне торжество – всі ці випадки підходять для того, щоб покрасуватися в елегантному вечірньому вбранні.

Пам'ятайте, що вечірні плаття  - не ті речі, які купуються «на роки». Зрозуміло, ви зможете використовувати виріб не один раз, адже мода періодично повторюється. Однак постійно з'являтися в одному і тому ж вбранні – не найкраще рішення. Особливо, якщо ви часто відвідуєте різні урочисті заходи. Навіть якщо плаття дороге, воно швидко «приїсться». Не можна допускати, щоб решта присутніх завжди знали, у чому ви з'явитеся. Слідкуйте за модними тенденціями і час від часу балуйте себе обновками. Так, якщо у вас заплановано чимало заходів цієї осені, варто звернути увагу на наступні моделі:

1. Плаття вечірні зі шлейфом. Таке плаття дозволяє похвалитися красивими ніжками і при цьому виглядає солідно завдяки максимально подовженої задньої частині спідниці. Але не вибирайте занадто довгий шлейф, інакше він цілком може бути відтоптаний іншими гостями.

2. Консервативні наряди. Вишукані силуети і обов'язково приглушені кольори. Плаття досить закриті, однак сидять дуже елегантно і дають поживу для фантазії. Дуже добре підходять для офіційних заходів.

3. Сукні вечірні середньої довжини. У цьому році вони стали особливо популярні. Наряди «міді» 2016 виділяються складними складками і багатошаровими спідницями, що робить їх трохи більш цікавими та оригінальними.

Що стосується відтінків, то тут особливих обмежень немає. Вітаються класичні чорний, білий кольори, яскраві фарби. Також допускається вдягати сукні з прозорої тканини, наряди з принтами (квіткові мотиви).

Великий вибір вечірніх суконь - на нашому сайті.