Рицинова олія

Касторова олія є універсальним і корисним природним засобом. Спектр її застосування дуже широкий для здоров’я, краси та самопочуття. Замовити такий товар як Рицинова олія можна на платформі фармацевтичної компанії Віола. Важливо використовувати її обережно та в помірних кількостях. Надмірне вживання або прийом касторової олії може призвести до діареї, спазмів в животі та зневоднення.

Призначення та корисні властивості рицинової олії

Касторову олію, отриману з насіння рицини, століттями використовували для різних цілей завдяки своїм численним корисним властивостям. Детальніше про це розповість Блог фармацевтичної компанії VIOLA на офіційній сторінці. Основні цілі і корисні властивості касторової олії:

- Містить рицинолеву кислоту, яка при прийомі всередину має сильну проносну дію;

- Допомагає зволожити та живити шкіру, роблячи її м’якшою та гладшою;

- Втирання касторової олії в шкіру голови та волосся покращує кровообіг у фолікулах, що призводить до здоровішого та міцнішого волосся;

- Рицинолеїнова кислота, робить касторову олію корисною для зменшення запалення та полегшення болю;

- Природні антибактеріальні та протигрибкові властивості можуть допомогти запобігти інфекціям і прискорити загоєння.

Також рицинова олійка – це універсальний спосіб позбутися прищів, сприяти росту вій і брів. Допомагає зволожувати губи, вберігаючи їх від сухості та потріскування.

Види застосування рицинової олії в медицині

Рицинова олія по-різному використовується в медицині завдяки своїм різноманітним корисним властивостям. Вона часто використовується для полегшення випадкових запорів і для підготовки кишечника до певних медичних процедур або операцій. Засіб часто наносять місцево на шкіру з різними цілями: для зволоження, проти запалення, для загоєння та полегшення симптомів дерматиту, екземи та псоріазу.

Касторова олія допомагає прискорити ріст волосся, вій, брів та лікувати шкіру голови у разі різних захворювань. У деяких культурах рицинову олію використовують як традиційний засіб для лікування проблем зі здоров'ям порожнини рота. Сюди відносять зубний біль і інфекції ясен.

Переваги замовлення рицинової олії у фармацевтичній компанії VIOLA

Фармацевтична компанія VIOLA дотримується суворих стандартів контролю якостю. Це допомагає гарантувати чистоту та ефективність продуктів. Замовлення касторової олії на платформі Віола може забезпечити отримання продукту від надійного виробника. Клієнти можуть переглядати каталог продукції, розміщувати замовлення та здійснювати платежі вдома.

Компанія VIOLA може запропонувати варіанти для своєчасної доставки замовлень касторової олії. Деталі залежать від місцезнаходження та налаштувань. На платформі періодично з’являються акції та знижки. Є можливість оптової закупівлі. Доступ до оперативної служби підтримки покращує загальний досвід покупок. Деталі про кожну одиницю товару можна дізнатись на сайті, або поспілкувавшись з менеджером.