Щоб весело провести час удвох, необов'язково витрачати багато грошей на розваги — є безліч цікавих ігор для пари, які подарують багато приємних вражень і спогадів про чудовий спільний відпочинок. У статті розповімо про найпопулярніші ігри для двох.

Настільні ігри

Є чимало настільних ігор для двох — від класичних до сучасних. Можна зіграти в шахи, доміно, нарди, шашки, дженгу, морський бій, скрабл, хрестики-нулики. А можна вибрати цікавіші ігри на двох — наприклад, Cootasks 69 з маркуванням «18+», захопливу Ticket to Ride або кумедний «Котобол». Також можна вдосконалити деякі класичні настільні ігри — наприклад, домовитися складати в скрабл лише романтичні слова.

Варіанти ігор без спеціального реквізиту

До переліку таких ігор входять:

  1. «Хвилина на виграш». Потрібно вигадувати одне для одного кумедні завдання — наприклад, з'їсти печиво без допомоги рук. На виконання дається одна хвилина.

  2. «Я ніколи не…». Слід по черзі вимовляти фразу, починаючи з «Я ніколи не…». Якщо партнер з гри це робив, він випиває чарку якогось алкоголю.

  3. «21 питання». Треба загадати ім'я відомої людини чи предмет із певної категорії (їжа, напої, країни). Інша людина може поставити 21 запитання, щоби вгадати задумане. Відповідати на запитання можна лише «так» чи «ні».

  4. «Дивись на мене». Дуже проста, але весела гра, під час якої треба дивитися одне одному в очі, не кліпаючи.

  5. «Правда чи бажання». Слід ставити будь-яке запитання, а друга людина може вибрати — чесно відповісти чи виконати якесь бажання.

  6. «Дві правди та одна брехня». Гравці по черзі говорять про себе три факти: два правдиві, а третій — ні. Завдання партнера — відгадати брехню.

  7. «Гаряче-холодно». Перший гравець ховає якийсь предмет, а другий намагається відшукати його якнайшвидше, керуючись підказками «холодно», коли він знаходиться далеко від мети, і «тепло» або «гаряче» — коли наближається.

  8. «Тест на смак». Одному гравцеві зав'язують очі, а другий пропонує продукти для дегустації, намагаючись придумати незвичайні комбінації — наприклад, йогурт із перцем.

  9. «Плюс і мінус». Перший гравець пише якесь твердження, а другий записує його плюси та мінуси.

  10. «Кіно». Спільний перегляд фільму чи серіалу можна зробити ще цікавішим, якщо загадувати будь-яку дію героїв, і щойно вона відбувається на екрані — цілуватися чи робити по ковтку вина або пива.

Активні ігри

Можна грати вдвох у теніс, бадмінтон, фрисбі. Також гарний варіант — гра «Шпигун», що за принципом нагадує квест. Одна людина кудись вирушає і потім надсилає фото свого місця, а друга має її знайти, керуючись різними підказками та розв’язуючи логічні завдання.

Якщо виходити з дому не хочеться, можна зіграти в «Сумо з подушками». Для цього кожен засовує під футболку велику подушку, а потім гравці намагаються виштовхнути одне одного з умовного кола без використання рук.