Найчастіше, пам'ятники роблять з різних сортів граніту. Це може бути чорний, зелений, червоний або сірий камінь. Використовуємо матеріали різної структури, здобуті в різних країнах світу. Гранітні пам'ятники від Діабаз - це якість, надійність і чудовий зовнішній вигляд, щоб отримати вичерпну інформацію перейдіть за посиланням: http://diabaz.com.ua/news/vigotovlennja-pamjatnikiv-ta-asortiment-dlja-zamovlennja-nadgrobnih-pamjatnikiv.

Особливості пам'ятників

Якщо хочете, щоб пам'ятник який ви замовляєте вигідно виділявся, то можна замовити кольоровий варіант. Якщо бажаєте, щоб портрет виглядав природньо чітко, має сенс зупинити вибір на чорному пам'ятнику, крім того, кольорові коштують трохи дорожче.

Не так давно в сфері ритуальних послуг стали з'являтися надгробки, виконані з штучного гранітного полімеру. Це спеціальний пластик який включає в себе гранітну крихту. Позитивна властивість матеріалу полягає в тому, що він нагадує цінний сорт граніту - габба. Такий матеріал важить значно менше природного каменю, але більш вразливий до перепадів температур. Штучний матеріал розрахований на 70 років служби. Це непоганий економічний варіант, зробити такий пам'ятник зовсім не складно, але, звичайно, це не ексклюзив.

Ексклюзивні, штучні надгробки і пам'ятники роблять за спец замовленням і в єдиному варіанті. Значні трудовитрати окупаються чудовою якістю і оригінальністю виробів. Навіть більш висока ціна не відлякує замовників.

Мармурові пам'ятники

Крім гранітних і полімерних варіантів пропонуємо звернути увагу на вироби з мармуру. Такі пам'ятники виглядають просто чудово. Мармур - благородний матеріал, він добре полірується, має своєрідний візерунок, не складний в обробці. З мінусів можна згадати те, що інколи з'являтися мікро тріщини, котрі також можуть мати негативний вплив через негоду та опади.

Майстерня пам'ятників Діабаз пропонує такі послуги:

  • виготовлення та встановлення одинарних і подвійних пам'ятників з граніту;
  • робить підставки, надгробки і цільні комплекси;
  • виробляє і постачає цоколі і огорожі з різних матеріалів;
  • ви можете замовити 3D макет і побачити, як буде виглядати могилка після закінчення робіт;
  • наносить художні візерунки, малюнки і написи на камінь, кольорові і монохромні портрети.

Майстерня Діабаз працює на високому професійному рівні і зробимо все, щоб ритуальні послуги були реалізовані якісно і в повній мірі. Замовляйте у наших фахівців, Діабаз - візьме на себе ваші клопоти, перейдіть за посиланням: http://diabaz.com.ua/ і зробіть замовлення.