Приємна, тепла погода, дружня компанія, вечірні посиденьки біля вогнища з гітарою і звичайно ж ароматний і смачний шашлик. Але як вчинити з ситуації, коли виїзд на природу неможливий, а вас долає нестерпне бажання покуштувати добре просмажений, соковитий шашличок?

 Завдяки нинішнім технологічним рішенням знайдено рішення цієї проблеми. І рішення - це електрична шашличниця.

Електрошашличниці від expert24.com.ua являють собою електричний прилад вертикальної або горизонтальної циліндричної форми, призначений для оброблення м'яса та ін. за допомогою конвекції. Нагрівальні елементи шашличниці випускають жар, за допомогою якого нагрівається м'ясо, а потім, відбиваючись від стін приладу, просмажують його з другої сторони, а обертові шампура забезпечують рівномірне обсмажування шашлику. Ось і весь принцип роботи електрошашличниці.

Придбання електрошашличниці дуже відповідальний крок. Так на що ж варто звернути увагу при покупці ? Перше, і найважливіше – це вибір конструкції приладу. Існують 2 види шашличниць: з горизонтальним та вертикальним розташуванням шампурів. У приладах з горизонтальним розташуванням шампурів вміщується більша кількість шампурів порівняно з вертикальною електрошашличницею. У вертикальних шашличницях шампури розташовуються в стоячому положенні і весь жир з шампурів стікає у спеціальні піддони – жирозбірники. Шашлик, приготований в такій посудині вважається більш корисним.

Другим за значимістю фактором є виробник і марка приладу. Вітчизняні шашличниці в більшості випадків є вертикальними та їх вартість на порядок нижче імпортних, але якість виконання ані трохи не поступається, а іноді і перевершує їх. Третій фактор – місткість шашличниці. Електрошашличницяі, вироблена для приватного домашнього користування докорінно відрізняється від шашличниці промислового варіанту використання. Якщо за допомогою першої можна приготувати невелику порцію шашлику, то другий варіант більше властивий для кафе, де щодня споживається велика кількість цієї страви. Також має сенс поставитися з усією увагою такі додаткові функції: вбудований таймер, автоматичне відключення і температурний регулятор. Користувачі інтернетмережі знайдуть на сайті список найбільш популярних і функціональних електричних шашличниць. Про кожну модель можна знайти характеристики та відгуки покупців.