Наркотик – це підступний вбивця. Те ж саме можна сказати за алкоголь. Ці отрути вбивають людей, які звикли до них. Наркоманія – не нежить, вона сама по собі не зникне. На будь-якій стадії хворому потрібна кваліфікована підтримка. Не буває легких і безпечних наркотиків. Тому що захоплення чимось легким, безневинна на перший погляд забава може дуже швидко перерости в системну наркотичну залежність від важких речовин. Почавши споживати наркотики, людина практично неминуче доведе себе до руйнування здоров’я, особистості, відносин з людьми і, нарешті, до передчасної і болісної смерті. Тому лікування треба починати негайно, щойно така проблема виникла.

 

Негайна та якісна допомога наркозалежному – запорука успіху лікування

 

Ви або рідні люди зіткнулися з проблемою алкоголізму чи наркоманії? Дійте! Наркологічний центр http://лікування-наркоманії.com/pervinna-konsultatsiya/ допоможе вам у цьому. Повернення людини до нормального життя складається з деяких кроків:

 

  • По-перше, треба переконати хворого почати лікування заради порятунку свого життя. Якщо прості вмовляння марні, застосовуйте психологічну підтримку для усвідомлення ступеня небезпеки і необхідності виходу з цього стану,
  • По-друге, треба провести точну діагностику, виявити особливості і форми залежності пацієнта, які небезпечні речовини він вживає, як довго та інтенсивно, оцінити стан його поточного здоров’я,
  • Далі необхідно провести детоксикацію, тобто вивести всі наркотичні препарати з організму пацієнта. Позбавитися отрути з крові – перший крок до одужання.
  • Ну і нарешті, ключові етапи одужання – психологічна терапія та реабілітація хворого.

 

Клініка http://лікування-наркоманії.com/pervinna-konsultatsiya/ працює до повного одужання хворого. Реабілітація – найважливіший етап лікування, на якому відбувається повернення пацієнта до здорового сприйняття навколишнього світу.

 

Реабілітація і зникнення залежності назавжди

 

Мета реабілітації – адаптувати людину до існування без наркотиків чи алкоголю, повернути їй радість життя. Саме це – запорука успіху.

 

Успіх в лікуванні залежить від трьох чинників:

 

  • Бажання пацієнта,
  • Професіоналізму лікарів,
  • Неухильного дотримання всіх лікарських призначень.

 

Наркологічний центр http://лікування-наркоманії.com/pervinna-konsultatsiya/ гарантує повну анонімність своїх послуг. Лікування і реабілітація залежних за нашими методиками має високі показники ефективності.