Що подарувати? Це, напевно, найпопулярніше питання напередодні свят. У нашій статті ми спробуємо допомогти Вам вибрати гідний подарунок.

Чудовим варіантом для подарунку є дерев’яна ікона під старовину. Звичай дарувати ікони бере свій початок ще з часів Київської Русі. Зараз ця прекрасна християнська традиція повертається. Зображення святих - хороший подарунок до дня народження, на День Ангела, в день Вінчання або Водохреща, на весілля, до церковних свят. Освячені ікони повинні бути в кожній оселі. Ці святі образи будуть служити оберегом сім'ї, давати духовну підтримку або допомогу. Також всім відомі чудодійні властивості ікон, які можуть зцілювати хвороби, допомагати знайти душевний спокій, любовне щастя, виносити здорову дитину. Маючи таку силу і духовну чистоту, зображення святого - це ідеальний подарунок. Святий образ поєднується і гідно виглядає в будь-якому місці. Його можна розмістити у будь-якому місці будинку, в кабінеті, дачі, машині.

Як підібрати ікону?

На День народження прийнято дарувати іменне зображення святих, які є небесними покровителями людини. Також можна подарувати лик Ангела-Хранителя. В інтернет-магазині ручної роботи під старовину є величезний асортимент зображень святих. Ви з легкістю можете підібрати потрібний образ і купити ікону в один клік. Їх можна дарувати родичам, близьким, партнерам по бізнесу, колегам, начальнику.

Також можна підібрати ікону за родом діяльності. Майже у кожній професії є свій небесний покровитель. Приміром, Святий Пантелеймон є покровителем медицини і всіх хто з нею пов'язаний, Георгій Побідоносець - військових, мучениця Тетяна - студентів.

Дуже часто ікони дарують в день одруження. Ця дуже давня традиція. З подарованим чином закладається фундамент нової сім'ї. Ці реліквії, які дарують молодятам, називаються підвінцевої парою, так як для нареченої дарують зображення Святої Богородиці, а для нареченого - Господа Вседержителя. Найчастіше ікони даруються батьками, хресними, свідками або близькими родичами (брат, сестра). З цими реліквіями нова сім'я починають свій сімейний шлях. Підібрати ікони, за вигідною ціною, можна тут.

Якщо ви ще не визначилися з вибором подарунка, то в цьому допоможе наша арт-галерея. У ній зібрані майже всі зображення святих. Зверніть увагу, усі зображення святих ручної роботи і мають дуже високу якість, яка перевірена часом.