В нашому асортименті ретро вимикачі представлені продукцією відомих виробників. Круглі, прямокутні і багатокутні дерев'яні рамки чудово доповнюють вироби. Якщо цього вимагає інтер'єр, то будь-яку модель можна використовувати без рамки – це ніяк не позначиться на її естетичних властивостях і функціональності. Також в широкому асортименті у нас представлені світильники в ретро стилі.

Окремої уваги заслуговують витончені поворотні механізми вимикачів і керамічні частини виробів, які напевно не залишать байдужими поціновувачів старовини. Деякі моделі прикрашає розпис, яка нагадує нам про міщанських інтер'єрах зразка XIX — початку XX століття. Такі вимикачі універсальні — вони будуть доречні для створення інтер'єрів у стилі ретро, кантрі і етно.

Якщо ви бажаєте купити ретро вимикач, то запрошуємо в наш інтернет-магазин.

Виробники з особливою ретельністю підійшли до вибору матеріалів: використовується фарфор, метал, кераміка, та різні породи дерева (бук, горіх, дуб). Дерев'яні елементи не фарбують, замість цього застосовують особливу просочення.

Керамічні вимикачі в стилі ретро відрізняють не тільки уточенные форми і старовинні текстури, але і самі передові технології виробництва, які забезпечують високу якість продукції і видатні експлуатаційні характеристики.

Вимикачі в стилі ретро передбачають кілька варіантів ручок: вони можуть бути виконані з білого і чорного порцеляни в стилі «бантик» і «ретро», є дерев'яні ручки кольору «мед» і «старе дерево», а також металеві, якими оснащуються ретро вимикачі з мармуровою забарвленням.

Бажаєте придбати ретро ізолятори? Це можна зробити у нас.

Ретро вимикачі надають інтер'єру неповторний настрій минулої епохи, і приміщення відразу набуває презентабельний вигляд.

Вимикачі і розетки в стилі ретро не тільки успішно відтворюють інтер'єр колоніальних маєтків і міщанський побут, але і повертають до життя давно забуті спогади... Дивлячись на такий старомодний вимикач, Ви напевно згадайте про дитинство, проведене в селі, старий, старий затишний будинок...

Як бачите, досить однієї виразної деталі, і інтер'єр починає розповідати Вам захоплюючу історію, яка нікого не залишить байдужим.

Так, чарівності провансу складно протистояти, але, все ж, керамічні вимикачі мають і інші реальні переваги.

Ретро вимикачі і розетки повністю відповідають вимогам сучасної повністю електро - і пожежобезпечною. Щоб переконатися в цьому, Ви можете ознайомитися з відповідними сертифікатами якості.