• Главная
  • Умови для вирощування огірочків у відкритому грунті
02:54, 5 ноября 2015 г.

Умови для вирощування огірочків у відкритому грунті

Щоб домогтися кращого результату в зборі огірків, необхідно висаджувати саджанці в здоровий грунт, а також придбати відповідні добрива в Украгрокому.

Насіння огірочків, які були вирощені в домашніх умовах, варто розміщувати на відкритих грядках. Найкраще робити посадку відразу після закінчення ранкових заморозків. Такі овочі люблять багато тепла, тому варто шукати сонячне, відкрите місце з родючим грунтом.

Для отримання хорошого врожаю безрассадним способом, необхідно висаджувати насіння в кінці травня до початку червня, але не пізніше 10 числа. У випадках подальшого засолу та консервації овочеву культуру засівають в період з 10 по 20 червня.

Підживлення огіркових грядок

Вже через пару тижнів укорінені огірочки починають вимагати підгодівлі для більш гарного росту і швидкого дозрівання. Достатньо взяти відро води і 50 грам добрив, розмішати і полити грядки з лійки. Багато городників знають, що коров'ячий навоз, який перебродив - непоганий засіб для добрива та живлення рослин. Можна приготувати добриво з нього: 3 літри навозу варто розвести на 10 літрів води. Ще одним хорошим засобом з давніх часів вважається настоянка кропиви.

Регулярність обробки мінеральними добривами  - запорука гарного врожаю в період цвітіння, росту пагонів і формування зав'язей. 30 грам комплексних добрив повністю задовольнять потребу квадратного метра грядки в необхідних мінералах і вітамінах. Всі добрива варто розчиняти у воді і поливати тільки вкорінені саджанці в грядках. Не можна сипати сухі добрива на грядки і допускати їх потрапляння в міжряддя. Підживлення повинно виконуватися одноразово з періодичністю в 14 днів.

Правильний полив огірків на відкритому грунті

Чутливість огірків до поливу - це ще один фактор успіху для гарного врожаю. У дуже спекотні, сонячні дні грунт повинен містити в собі не менше 75% вологи. У період сильної літньої спеки варто затемнювати грядки і здійснювати регулярний полив водою з температурою не більше +25 - +30 ° С.

Прохолодну воду використовують тільки рано вранці або після заходу сонця, що характерно для занадто жаркого клімату. При цьому водичка не повинна потрапляти на пагони рослин.

У випадках рідкісного поливу варто заливати грядки один раз на тиждень великою кількістю води. Один квадратний метр потрібно поливати не менше 30 літрами води під корінь самої рослини. Після такого поливу всю грядку потрібно замульчувати сухий скошеною травою або тирсою. Такий підхід забезпечить достатнє збереження вологи і знизить ріст бур'янів на відкритій грядці.

0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...