• Главная
  • «…З тобою всюди кожну мить говорить Україна» - Красноармейск впервые посетил 5-й военный оркестр из Днепропетровска
ФОТООТЧЁТ
09:30, 15 ноября 2015 г.

«…З тобою всюди кожну мить говорить Україна» - Красноармейск впервые посетил 5-й военный оркестр из Днепропетровска

ФОТООТЧЁТ

Вчера, 14 ноября, стены Дворца культуры ПАО ШУ «Покровское» наполнились звуками музыки. В исполнении талантливых вокалистов и музыкантов 5-го военного оркестра штаба войск оперативного командования «Восток» города Днепропетровска для всех гостей концерта звучали инструментальные и вокальные композиции, неизменно вызывавшие бурные искренние овации.

Концерт продлился чуть больше часа. За это время многогранный оркестр успел охватить и презентовать на суд публики громадный репертуар – от патриотических украинских песен до авторских лирических и чувственных композиций, от саундтреков до джазовых шлягеров от лауреатов престижнейшей премии «Грэмми».

«…З тобою всюди кожну мить говорить Україна» - Красноармейск впервые посетил 5-й военный оркестр из Днепропетровска, фото-1
«…З тобою всюди кожну мить говорить Україна» - Красноармейск впервые посетил 5-й военный оркестр из Днепропетровска, фото-2
«…З тобою всюди кожну мить говорить Україна» - Красноармейск впервые посетил 5-й военный оркестр из Днепропетровска, фото-3

Мультиинструментальные композиции сменялись вокальными номерами. Невзирая на богатство и многообразие музыкального репертуара, каждый номер завершался громогласными аплодисментами гостей концерта.

5-й военный оркестр выразил благодарность аудитории, разделившей с музыкантами ноябрьский творческий вечер, пожелал каждому дому мира, добра и согласия, а также тепло поблагодарил руководство шахтоуправления и директора гостиницы «Дружба» Наталью Сбитневу за неоценимую помощь в организации концерта.

«…З тобою всюди кожну мить говорить Україна» - Красноармейск впервые посетил 5-й военный оркестр из Днепропетровска, фото-4
«…З тобою всюди кожну мить говорить Україна» - Красноармейск впервые посетил 5-й военный оркестр из Днепропетровска, фото-5

По окончании мероприятия журналисты сайта 06239.com.ua пообщались с начальником 5-го военного оркестра – военным дирижером, старшим лейтенантом Александром Жарием, чьи талант и профессионализм вместе со слаженностью и сосредоточенностью музыкального коллектива оркестра помогли вчерашнему вечеру надолго запечатлеться в памяти гостей концерта:

 - Олександре, розкажіть, будь ласка, як Вас зустрів Красноармійськ?

 - Все просто чудово! Ми тільки-но приїхали, а нас одразу і розселили, і нагодували. Всі ці моменти… Знаєте, вони для нас неймовірно приємні. Сцена, на якій ми сьогодні виступали, теж дивовижна.

 - Ви сказали, що тільки сьогодні приїхали. Теж десь виступали?

 - Так, ми були з концертом у селі Андріївка Великоновоселківського району. Потім – сюди. Отже, концерт у Красноармійську – наш другий на сьогодні.

«…З тобою всюди кожну мить говорить Україна» - Красноармейск впервые посетил 5-й военный оркестр из Днепропетровска, фото-6

 - Чому Ви для себе обрали професію саме військового диригента?

 - По-перше, у мене старший брат – військовий диригент і майор Збройних сил. По-друге, я закінчив дитячу музичну школу, після чого було ще й музичне училище у Вінницькій області. Мені дуже хотілося служити в армії та займатися музикою. Тому саме ця професія мені підходила за всіма параметрами! (Сміється)Після музичного училища я вступив до Львівської академії сухопутних військ, оскільки там є кафедра військових диригентів. Закінчив її у 2012 році і з того часу я виконую свій обов’язок начальника військового оркестру у Дніпропетровську.

 - Які Ваші музичні вподобання? Що полюбляєте слухати?

 - Від диригента у першу чергу залежить репертуар концерту. Звісно, тематика може бути найрізноманітнішою, але сьогодні переважали джазові композиції. Мені дуже подобається популярна джазова музика та саундтреки з відомих кінофільмів. Людині, якщо можна так виразитися, зручна та музика, яку вона колись почула у кіно та на телебаченні. А ми, використовуючи ці композиції у наших концертах, маємо можливість популяризувати військову музику і заохотити слухача, глядача, українця до нашої творчості.

«…З тобою всюди кожну мить говорить Україна» - Красноармейск впервые посетил 5-й военный оркестр из Днепропетровска, фото-7

 - Де плануєте виступити після Красноармійську?

 - На завтра у нас заплановано ще три концерти. Ми виступимо для воєнних, що знаходяться у селах Архангельске і Гродівка та в селищі Успенівка.

 - Часто запрошують виступити?

 - З початку антитерористичної операції це вже наш третій концертний тур. Наприклад, склалося так, що в Андріївці ми вже були два рази. Один тур був у Луганську область і два – у Донецьку.

 - Коли Вас ще чекати у Красноармійську?

 - Як тільки запросите – ми одразу зберемося й приїдемо!

Более подробный фотоотчет о прошедшем мероприятии Вы можете увидеть здесь

#Красноармейск #военный оркестр #концерт
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...