• Головна
  • Бойцы ВСУ выступают против советских названий названий ... и «за» Покровск, как новое имя для Красноармейска
Декоммунизация
13:12, 27 січня 2016 р.

Бойцы ВСУ выступают против советских названий названий ... и «за» Покровск, как новое имя для Красноармейска

Декоммунизация

Сайт «06239.com.ua» продолжает публикацию мнений жителей Красноармейска о грядущем переименовании города, в связи с действующим Законом Украины «О декоммунизации». Сегодня, 27 января, своими точками зрения касаемо нового названия для Красноармейска с журналистами поделились боец 93-ей отдельной механизированной бригады Владислав Казарин, глава красноармейского отдела гражданского корпуса «Азов» Владимир Мирошниченко и командир части батальона ОУН, который вошел в 99-ю бригаду Андрей Пастушенко

Коренной красноармейчанин Владислав Казарин, боец 93-ей бригады поделился своим видением нового названия для родного города: 

«Молодь Цивільного Корпусу «Азов» та молодь міста дійсно прагне перейменування. В Україну зараз йдуть великі зміни, перша і найголовніша з них – декомунізація. 

Особисто я вважаю, що було б добре, якщо б наше місто перейменували в Покровськ. 

Я дуже хочу, щоб моє рідне місто більше не носило комуністичну назву Красної армії, яка знищувала наш народ. 

Я гадаю, що у переліку кращої назви, ніж Покровськ немає. Тим паче, що ми вже давно не в СССР, і ніякого нагадування про комуністичну владу не повинно бути». 

Бойцы ВСУ выступают против советских названий названий ... и «за»  Покровск, как новое имя для Красноармейска, фото-1

Владимир Мирошниченко, глава ЦК «Азов» также рассказал, каким должно быть новое имя Красноармейска: 

«На данный момент мы находимся очень близко к временно оккупированным территориям. Так называемые «ДНР» и «ЛНР» должны знать, что Красноармейск – Украина, и им здесь делать совершенно нечего. 

ЦК «Азов» полностью поддерживает переименование нашего города в Покровск, так как символом запорожского казачества выступала именно Божья Матерь Покрова. 

Я думаю, что это наиболее приемлемое название для нашего города. Мы давно уже вышли из постсоветского пространства, и все жители должны это понимать». 

Бойцы ВСУ выступают против советских названий названий ... и «за»  Покровск, как новое имя для Красноармейска, фото-2

Командир части батальона ОУН, который вошел в 99-ую бригаду Андрей Пастушенко также рассказал журналистам «06239.com.ua» почему Красноармейск должен быть переименован в Покрову или Покровск: 

«Перейменування міста на 90% справа саме мешканців цього міста. Що стосується саме Красноармійська, то Покрова або Покровськ – був би ідеальний варіант. Як би там не було, але треба вертатися до православної віри і, я гадаю, що саме ця назва влаштує всіх людей. 

На сьогоднішній день навіть Росія відходить від старих назв, пов’язаних з Красної армією. 

Знаєте, дивно, що 29 січня ми вшановуємо пам’ять героїв Крут, які воювали з Червоною армією, а Красноармійськом зветься місто. Я думаю, що це якесь лицимір’я. 

На мою думку, треба дуже широко провести опитування серед мешканців Красноармійська і тільки вони вирішать долю рідного міста. 

До речі, повстанська армія УПА була заснована 14 жовтня 1942 року, саме на день Покрови. Тому і повстанці, і січові стрільці, і простолюд також вважали своєю покровителькою Святу Покрову. 

Також добавлю, що землі Донбасу, а саме нашого Краю завжди були і будуть під наглядом, під покровительством Святої Покрови».SAM_4681

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...