В Красноармейске даже философы за «Покровск», ведь наш город, по их мнению, достоин этого названия

Сайт «06239.com.ua» продолжает публикацию мнений жителей Красноармейска о грядущем,  в рамках Закона Украины «О декоммунизации» , переименовании города. Сегодня, 1 февраля, журналисты нашего интернет-издания пообщались на эту тему с  кандидатом  технических наук, доктором философии (Ph.d.), преподавателем Красноармейского индустриального института Донецкого национального технического университета  Виктором Лысенко

«Сьогодні мешканці нашого прифронтового міста добре розуміють, що так звана АТО насправді є національно-визвольною війною Українського народу. Північний сусід, керуючись імперськими амбіціями, використовуючи загрозу вбивством і знищенням майна, намагається змусити українців підкоритися волі кремлівських катів", - начал аргументировать необходимость декоммунизации Виктор Анатольевич.

"Окрім тактики «батога» московити використовують і тактику «пряника». Вони всіма засобами намагаються «підлестити» українців тим, що вони «браття» і взагалі ми один «совєтський народ».Свого часу по всій Україні вони наставили своїх ідолів – Ульянових, Дзержинських та інших московських катів Українського народу і намагалися примусити українців поклонятися цим ідолам.

Московити намагались закарбувати в пам’яті українців свої комуністичні цінності, в тому числі, шляхом заміни назв міст, селищ, вулиць тощо.

Те, що дехто називає гібридною війною, насправді є звичайною війною, невід’ємною складовою частиною якої є деморалізація супротивника, і якщо така деморалізація проведена успішно, то воєнна фаза захоплення відбувається дуже швидко і легко, як це було в Криму", - добавил он.

Не скрывал Виктор Лысенко и того, какое название, по его мнению, в будущем должен носить Красноармейск:

"Ми мусимо рішуче відмовитися від нав`язаних Москвою назв, які є елементом війни (деморалізації), незважаючи на те, що деякі люди звикли до цього. Ганьба, розтягнута у часі, вже не сприймається цими людьми як ганьба. Нагальним на сьогодні є перейменування нашого міста відповідно до законів про декомунізацію. Безперечно, що наше місто варте іншої назви, ніж носить зараз. Суперечок і пропозицій з цього приводу є багато, але найбільш прийнятною і такою, яку зголоситься підтримати найбільша кількість мешканців міста, вбачається Покров або Покрова.

Таким чином, приходимо до висновку, що завдання позбутися імперських назв (комуністичних пам`ятників ми вже позбулися) є для нас питанням ПЕРЕМОГИ у війні з ворогом України №1 – новітньою московською імперією".

Кроме того, Виктор Анатольевич поделился своим мнением о затянувшейся установке памятника Тарасу Шевченко:

"В Україні є свої герої і їх слід вшановувати. Більше десяти років в нашому місті точиться боротьба за встановлення пам’ятника  Тарасові Шевченку на головній площі міста. Весь цей час таке рішення блокували ворожі агенти (п’ята колона) у владі міста – комуністична партія. Сподіваємося, що у зв’язку із законодавчою забороною цієї партії нарешті в нашому місті вдасться встановити пам’ятник Великому Кобзарю".

Преподаватель неоднократно акцентировал внимание собеседников и на том, что Украине давно следует избавиться от всякого влияния из вне, в частности быть независимой от страны-агрессора:

"Також ми маємо позбутися московських агентів у всіх органах державної, місцевої влади, в освіті і в сфері бізнесу. Неприйнятною є діяльність в Україні російських банків та інших підприємств держави-агресора. Зароблені ними в Україні гроші потім використовуються на фінансування вбивств українців. Якщо на державному рівні рішення про санкції не може бути ухваленим з різних причин, то громадяни України мусять самостійно прийняти рішення відмовитись від послуг московських агентів і оголосити їм бойкот.

Ми повинні  відмовитися від "московської мови", як це раніше зробили в прибалтійських країнах, послуговуватися і розвивати рідну українську мову як єдиний скарб, заклятий для сусіднього хижацтва, за словами Пантелеймона Куліша."

"Усі зазначені дії мають бути здійснені кожним свідомим українцем. У такий спосіб ми підтримаємо наших вояків, які перебувають на лінії зіткнення з московським підступним ворогом та його посіпаками. Такими діями ми наближаємо нашу ПЕРЕМОГУ, за яку на фронті майже кожного дня гинуть найкращі сини Українського народу", - резюмировал Виктор Лысенко.

Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Автор
(0 оценок)
997 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Автор
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

За минувшие сутки противник 29 раз открывал огонь по позициям наших войск, в том числе 1 раз из запрещенного Минскими договоренностями вооружения. Об этом говорится в утренеей оперативной сводке ООС.
09:00, Сегодня
Ответственный за раздел
Анна Денисенко
Доброго времени суток, уважаемые читатели!
Просим обращаться к редакции сайта с интересующими Вас вопросами. Нам важно знать именно Ваше мнение. Мы работаем для Вас!!!
066-654-64-64
Skype: denisenko_anna25