У Покровську (Красноармійську) запроваджено прикордонний режим

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 30.01.2015 року № 38 «Деякі питання підвищення рівня національної безпеки України» на період проведення Антитерористичної операції на території наступних міст та районів м. Донецька і мм. Авдіївки, Артемівська, Вугледара, Горлівки, Дзержинська, Дебальцевого, Докучаєвська, Селидового Донецької області; Артемівського, Волноваського, Володарського, Костянтинівського, Красноармійського, Мар’їнського, Ясинуватського районів Донецької області, з 10 лютого 2015 року запроваджено прикордонний режим

Відповідно до постанови КМУ від 03.02.2015 року № 52 «Про внесення змін до Положення про прикордонний режим», а саме пункту 12 змін, що вносяться до Положення про прикордонний режим «Капітанам (судноводіям) морських і річкових суден, власникам маломірних суден, командирам повітряних суден, начальникам поїздів і провідникам вагонів, старшим стюардам і стюардам, водіям транспортних засобів забороняється підвозити у контрольований прикордонний район та прикордонну смугу і вивозити з них осіб, які не мають відповідних документів.» під терміном «відповідні документи» слід розуміти будь-який документ, що посвідчує особу.

У разі порушення даних вимог особи, які намагались потрапити до/з контрольованого прикордонного району без документів, які посвідчують особу, будуть притягуватись до адміністративної відповідальності.

Перевізники, які будуть здійснювати перевезення осіб без документів, що посвідчують особу також будуть притягуватись до адміністративної відповідальності.

Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Автор
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Автор
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Ответственный за раздел
Анна Денисенко
Доброго времени суток, уважаемые читатели!
Просим обращаться к редакции сайта с интересующими Вас вопросами. Нам важно знать именно Ваше мнение. Мы работаем для Вас!!!
066-654-64-64
Skype: denisenko_anna25