Підоблікові кримінально-виконавчої інспекції Покровська (Красноармійська) відвідали виховну годину

Сьогодні, 21 вересня, фахівцем (з питань соціальної роботи з суб’єктами пробації) Покровського міськрайонного відділу кримінально-виконавчої інспекції Управління Державної пенітенціарної служби України в Донецькій області проведено виховну годину із засудженими до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, що перебувають на обліку, на тему «Профілактика правопорушень серед засуджених».

Головна мета служби — виховати громадянина як законослухняного члена суспільства нашої держави, особу, що відчуває і цінує ідеали, здатна сама визначати пріоритети власного життя та усвідомлює вартість людського життя. Крім того, присутнім було наголошено про відповідальність, яка настає за скоєння злочинів.

Проведення подібних заходів сприяє перевихованню засуджених та позитивному ставленню їх до навколишнього світу, до себе та оточуючих.

Олена Здебська, фахівець (з питань з соціальної роботи з суб’єктами пробації) Покровського МРВ КВІ УДПтСУ в Донецькій області

Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Автор
(0 оценок)
Ответственный за раздел
Анна Денисенко
Доброго времени суток, уважаемые читатели!
Просим обращаться к редакции сайта с интересующими Вас вопросами. Нам важно знать именно Ваше мнение. Мы работаем для Вас!!!
066-654-64-64
Skype: denisenko_anna25